اخبار سیاسی

در جریان آنالیز بودجه سال 98؛ 140 میلیارد تومان برای ایجاد اپراتور های خدمات الکترونیکی اختصاص یافت

با موافقت نمایندگان؛ 140 میلیارد تومان برای ایجاد اپراتور های خدمات الکترونیکی اختصاص دادند.

30 خرداد 1398

کارل بیلت: سیاست های ترامپ رنگ و بوی جنگ می دهد

سیاستمدار برجسته سوئدی معتقد است که سیاست های آمریکا از جمله سیاست نخست آمریکا، باعث می گردد تا احتمال وقوع جنگ و تنش بیشتر گردد.

27 خرداد 1398

احمدی: بیش از 700 طرح ورزشی در دهه فجر افتتاح می گردد

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان از بهره برداری بیش از 700 طرح ورزشی در سطح کشور به مناسبت ایام الله دهه فجر اطلاع داد.

17 خرداد 1398

جذب 41 هزار دانشجو معلم در امسال

سرپرست مدیریت امور پردیس های تهران دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه یک نهم دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در تهران اند و از این حیث استان تهران را قطب دانشگاه فرهنگیان می دانیم گفت: سال جاری بیش از 41 هزار دانشجوی کارشناسی پیوسته و مهارت آموزان در دانشگاه...

14 اردیبهشت 1398

نخست وزیر ژاپن در پی امضای توافقنامه صلح با روسیه است

منابع دولتی ژاپن اعلام کردند نخست وزیر این کشور قصد دارد از فرصت نشست اتحادیه کشور های جنوب شرق آسیا برای پیشنهاد تسریع مذاکرات با روسیه برای امضای یک پیمان صلح استفاده کند.

10 فروردین 1398

جهانگیری استعفا نمی دهد، آمریکا به شکست در برابر ایران اعتراف کرد

به گزارش خبرنگاران، مصطفی کواکبیان شامگاه دوشنبه در دیدار با مردم اسلامشهر طی سخنانی با اشاره به اظهار نظر اخیر جهانگیری گفت: این اظهار نظر موجب شد، تا یک موج عظیمی مبنی بر این که معاون اول رییس جمهور قصد استعفا دارد، مطرح گردد، اما من با اطمینان می گویم،...

12 اسفند 1397

وزارت نیرو 3000 مگاوات روی مردم حساب باز نموده است!

وزارت نیرو از همراهی مشترکان در گذر از اوج مصرف آب و برق تابستان 97 و صرفه جویی دو هزار مگاواتی مصرف انرژی در یکی از خشک ترین سال های آبی نیم قرن اخیر کشور تقدیر کرد.

4 بهمن 1397

آزادی دو پسر حسنی مبارک با قید وثیقه 100 هزار پوندی

بعد از گذشت پنج روز از بازداشت دو پسر حسنی مبارک به اتهام دستکاری در شاخص های بورس، یک دادگاه مصری تصمیم گرفت آن ها را با پرداخت وثیقه آزاد کند.

22 دی 1397

سرگئی لاوروف با وزیر خارجه آلمان دیدار می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از تاس، یک منبع دیپلماتیک مطلع امروز پنجشنبه از سفر سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه به آلمان اطلاع داد.

12 آذر 1397

اسارت را با تئاتر و شعر تحمل پذیر کردیم، معرفی برگزیدگان

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی جشنواره تئاتر استان تهران، اختتامیه بیست و سومین جشنواره تئاتر استان تهران با حضور اوحدی رییس سازمان فرهنگی هنری شهردای تهران، احد جاودانی مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، فاطمه ذوالقدر نماینده...

27 آبان 1397