اخبار سیاسی

محدودیت ها در کشمیر در چندین بخش کاهش یافته است

مقامات کشمیر امروز(شنبه) برقراری مجدد سرویس خطوط ثابت تلفن را پس از حدود دو هفته قطعی شروع کردند.

28 شهریور 1398

خرید توافقی گوجه فرنگی در دستور کار وزارت کشاورزی

وزیر جهادکشاورزی گفت: به منظور پشتیبانی از تولیدنماینده با همکاری سازمان تعاون روستایی و اتحادیه تعاون روستایی خرید توافقی گوجه فرنگی در دستور کار قرار گرفته و در نهایت قیمت از یک حداقلی پایین تر نیاید تا گوجه کاران کمتر آسیب را ببینند و امیدواریم در...

21 شهریور 1398

تاکید معاون اردوغان بر ادامه حفاری های ترکیه در قبرس

فواد اکتای معاون رئیس جمهور ترکیه امروز یکشنبه ضمن رد فشارهای غربی ها درباره حفاری های این کشور در سواحل قبرس گفت، آنکارا به این فعالیت ها ادامه خواهد داد.

17 شهریور 1398

کاهش نرخ باروری، عامل اصلی پیری جمعیت است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: نرخ باروری، عامل اصلی پیری جمعیت است.

15 شهریور 1398

پیونگ یانگ از این چیزها نمی ترسد

همزمان با آغاز مانور نظامی مشترک جدید امریکا و کره جنوبی از روز گذشته، کره شمالی یک بار دیگر ادوات و تدابیر نظامی اش را فراروی جهانیان قرار داده تا بازنده این جنگ بزرگ روحی- روانی نباشد.

12 شهریور 1398

حمیداوی: وقتی با فیفا صحبت کردیم، نگفتیم مشکل استقلالی ها را ما حل کردیم، چیزی عاید باشگاه تراکتورسازی نخواهد شد

فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه شهر خودرو معتقد است که پیگیری ها باشگاه تراکتورسازی برای اثبات استفاده این تیم از بازیکن غیرقانونی به نتیجه نمی رسد.

11 شهریور 1398

ظریف: امنیت ما وامدار مردم است و بدون آنها هیچ چیز نیستیم

وزیر امور خارجه کشورمان با بیان اینکه امنیت ما وامدار مردم است، گفت: بدون آنها هیچ چیز نیستیم.

10 شهریور 1398

احتمال ورود هیئت نظارت بر صداوسیما به ماجرای پخش نشدن فینال والیبال جوانان

یک عضو ناظر مجلس در هیئت نظارت بر صداوسیما از احتمال ورود این هیئت به موضوع پخش نشدن فینال والیبال جوانان در تلویزیون اطلاع داد.

8 شهریور 1398

برنی سندرز: 20 درصد آمریکایی ها نمی توانند هزینه داروی خودشان را بپردازند

نامزد حزب دموکرات آمریکا دوشنبه در حساب کاربری خودش در توئیتر نوشته 20 درصد از آمریکایی ها از پس پرداخت هزینه نسخه های دارو برنمی آیند.

7 شهریور 1398

عدم تمایل شینزو آبه برای دیدار با رئیس جمهوری کره جنوبی در سازمان ملل

روابط بین ژاپن و کره جنوبی به اندازه ای سرد شده که مقامات ارشد این دو کشور نیز دیگر تمایلی به دیدار با یکدیگر ندارند.

6 شهریور 1398

صدها تن در تظاهرات مخالفان در مسکو بازداشت شدند

خبرگزاری آلمان گزارش داد، در پی برخورد نیروهای پلیس روسیه با شرکت کنندگان در تظاهراتی که از سوی اپوزیسیون در مسکو برگزار شده بود، بیش از 600 تن از تظاهرکنندگان بازداشت شدند.

5 شهریور 1398

نجات منطقه ویژه مالی بوشهر از مرگ حتمی

پس از گذشت 5 سال پیگیری مستمر، امتیاز ویژه برخورداری از 20 درصد تخفیف سود بازرگانی واردکنندگان کالا مجدداً به منطقه ویژه مالی بوشهر اعطا شد، معافیتی که نبودش شده بود دردسر و سبب شده بود که سرمایه گذاران یکی یکی از این منطقه پَر بکشند و ورشکستگی و رکود...

1 شهریور 1398

پاسخ وزیر ارتباطات به فارس درباره سند شهر هوشمند، تغییرات مدیریتی کار را متوقف نموده است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: شهر هوشمند به دلیل تغییرات مدیریتی، متوقف شد و در حال حاضر به دنبال تدوین سند پیشنهادی آن هستیم.

1 شهریور 1398

برای تماشای حیات وحش اسپانیا کجا برویم؟

کشور اسپانیا به خاطر داشتن سرزمین های متنوع، گونه های متنوع جانوری و برنامه های حفاظت از آنان امروزه یکی از غنی ترین های حیات وحش در سراسر اروپا است. در واقع می توان گفت که حیات وحش اسپانیا بیش ترین زیست کره های ثبت شده در مناطق تحت حفاظت یونسکو را در دنیا...

31 مرداد 1398

ظرفیت مالی ارز دیجیتال در صنعت برق

وزیر ارتباطات و فاوری اطلاعات در خصوص مزیت توسعه ارز دیجیتال در کشور گفت: ظرفیت تولیدی مجموعه نیروگاه های کشور حدود 72 هزار مگاوات برآورد می گردد که این ظرفیت هیچگاه در پیک مصرف نمی گردد.

25 مرداد 1398

کره شمالی: احتمالا توافق اون- ترامپ به کاغذ بی خط تبدیل گردد

در آستانه سالگرد دیدار رهبران آمریکا و کره شمالی در سنگاپور، پیونگ یانگ نسبت به بی اثر شدن آن دیدار و تبدیل توافقات اجرا شده به کاغذ بی خط هشدار داد.

21 مرداد 1398

حفظ گویش ها و زبان های در خطر یک تکلیف است

محافظت از زبان ها و گویش هایی که در معرض نابودی هستند، به عنوان یک تکلیف در اولین جلسه شورای سردبیری مجله گویش پژوهی مورد تاکید نهاده شد.

19 مرداد 1398

خبرنگاران مقام گرجستانی: نیروهای مخالف بازی خطرناکی را شروع نموده اند

باکو -خبرنگاران - گیا ولسکی معاون اول مجلس گرجستان گفت: تظاهرات اعتراض آمیز روزهای اخیر نیروهای مخالف دولت در تفلیس علیه سفر هیات مجلسی روسیه به گرجستان یک بازی خطرناک و بد از سوی حزب جنبش واحد ملی است.

17 مرداد 1398

مدیر راه اندازی تلویزیون اینترنتی جهاد دانشگاهی مشخص شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از جهاد دانشگاهی، سید حمیدرضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی طی احکام جداگانه ای، ابوالقاسم رئیسی را به عنوان مدیر راه اندازی و عضو شورای سیاست گذاری تلویزیون اینترنتی این نهاد، محمدحسین ایمانی خوشخو، عیسی علیزاده، سید محمدجواد...

17 مرداد 1398

هشدار ریابکوف در خصوص تبعات عملی شدن تهدید ایران به خروج از NPT

به گزارش خبرنگاران به نقل از تاس، سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه که در پراگ و بعد از دیدار با معاون وزیر خارجه آمریکا سخن می گفت در این رابطه اضافه کرد: اگر ایران تهدید خود مبنی بر خروج از پیمان منع گسترش تسلیحات هسته ای (NPT) را عملی کند این یک نکته...

14 مرداد 1398
تعداد: (50)