اخبار سیاسی

پیامدهای تحریم همچون تروریسم و جنایت جنگی است

نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد، تحریم ها را غیر انسانی، غیراخلاقی و غیرقانونی دانست و گفت: پیامدهای گسترده، ویرانگر و درازمدت آن هم به اندازه تروریسم، وحشیانه و هم به اندازه جنایات جنگی و جنایت علیه بشریت، جنایتکارانه است.

23 فروردین 1400

افزایش مصدومان حوادث ترافیکی، رکوردزنی انجام تست پی سی آر طی دیروز

رئیس سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه از 25 اسفند تا امروز، اورژانس 115، 110 هزار ماموریت انجام داده است، گفت: از این تعداد 17 هزار و 901 ماموریت، ماموریت ترافیکی و 92 هزار ماموریت غیر ترافیکی بوده است.

21 فروردین 1400

(تصاویر) تظاهرات زنان لبنانی

به مناسبت روز مادر حدود 100 زن لبنانی از جمله مادرانی که فرزندانشان را در انفجار بندر بیروت در سال گذشته میلادی از دست داده بودند، در خیابان های پایتخت تا بندر بیروت دست به تظاهرات اعتراضی زدند.

19 فروردین 1400

سناتور کاساچوف نائب رئیس شورای فدراسیون سنای روسیه شد

در تحولاتی مجلسی در روسیه، کنستانتین کاساچوف رئیس کمیته امور بین الملل شورای فدراسیون (سنا)، بعنوان نائب رئیس مجلس اعلای این کشور انتخاب شد و مسئولیت قبلی وی به گریگوری کاراسین دیپلمات سابق روس واگذار شد.

19 فروردین 1400

عبدالله: کاستی های نظام موضع ما را برابر طالبان تضعیف نموده است

رئیس شورای عالی مصالحه افغانستان گفت که کاستی های زیادی در نظام کنونی افغانستان وجود دارد که این موضع جمهوریت در برابر طالبان را تضعیف نموده است.

9 فروردین 1400

ولی عهد سعودی تحت عمل جراحی قرار گرفت

دفتر سلطنتی سعودی از عمل جراحی محمد بن سلمان ولی عهد سعودی در صبح روز چهارشنبه خبر داد.

30 اسفند 1399

جلوگیری از تعطیلی سفرها با اجرای طرح سفر هوشمند

به نقل از ستاد خبری نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی، محمدجواد وطنی روز چهارشنبه 6 اسفندماه در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی با اشاره به طرح سفر هوشمند که از سوی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اعلام شده، اعلام...

29 اسفند 1399

برج آتاکوله آنکارا به رنگ پرچم ایران در خواهد آمد

سفیر ایران در ترکیه گفت: برج آتاکوله آنکارا به رنگ پرچم جمهوری اسلامی ایران در خواهد آمد.

28 اسفند 1399

دستکاری در آرای مردمی جشنواره فیلم فجر؟!

ماجرای دستکاری در آرای مردمی جشنواره در سه روز آخر رای گیری، بعد از پیگیری عوامل فیلم ها و رسانه ها، با یک شرح غیرشفاف از سوی ستاد جشنواره و ابطال شبانه تعدادی از آرا، سرهم بندی شد.

21 اسفند 1399

سفرهای نوروزی محدود می گردد؟

ستاد کرونا تبلیغ سفر برای نوروز 1400 را ممنوع نموده است، حالا انگشت اتهام به سمت مردم نشانه رفته و هشدار داده شده که اگر سفرهای زمستانی شان مخاطره آمیز و پیک چهارم سخت تر شود، ممنوعیت ها و محدودیت ها برای سفرهای نوروزی برمی شود.

7 اسفند 1399

توسعه فاز 14 پارس جنوبی وضع مطلوبی دارد

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس به وضع مطلوب توسعه فاز 14 پارس جنوبی اشاره کرد و گفت: بر اساس پیش بینی ها، نخستین ردیف عملیاتی آن اوایل سال آینده عملیاتی می شود.

5 اسفند 1399

صدرنشینی باراک اوباما در کارزار پرفروش ها

به گزارش خبرنگاران به نقل از نیویورک تایمز، این مجله هر هفته فهرستی از آثار پرفروش خود در بخش های داستانی، غیرداستانی، و کودک و نوجوان در هفته پیش رو را منتشر می کند. در این مطلب نگاهی به پرفروش ترین آثار غیرداستانی چاپی و الکترونیک این هفته خواهیم داشت.

22 بهمن 1399

تولید بخشی از تجهیزات درمانی در کشور

تهران (پانا) - رییس مرکز ساخت داخل، ماشین سازی و تجهیزات وزارت صمت گفت اکنون نزدیک به 40 درصد از ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز بخش درمان کشور در داخل تولید می­ شود.

21 بهمن 1399

آمریکا از شکست طرح احیای تحریم های ایران به خشم آمد

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه اینترنتی نمایندگی آمریکا در سازمان ملل، ریچارد میلز معاون نمایندگی دائم آمریکا در سازمان ملل، در نشست کمیته اداری و اقتصادی مجمع عمومی این سازمان، دو پیشنهاد ضدایرانی را برای درج در قطعنامه برنامه و بودجه سال اقتصادی...

17 بهمن 1399

با تغییر چهره و کارکرد سایت صندوق بازنشستگی کشوری اجرایی شد؛ انتقال تمام خدمات سایت صندوق بازنشستگی کشوری به درگاه خدمات الکترونیک، جداسازی سایت اطلاع رسانی و خدمات محور

با تغییر چهره و کارکرد سایت اصلی صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی cspf.ir از این پس تمام خدمات الکترونیکی این صندوق صرفا در درگاه خدمات الکترونیکی به نشانی sabasrm.ir ارایه خواهد شد.

14 بهمن 1399

بازداشت یکی از فرماندهان جبهه آزادی بخش مردم تیگرای

مقامات اتیوپیایی یکی از فرماندهان جبهه آزادی بخش مردم تیگرای را در اردوگاه پناهجویان بازداشت کردند.

3 بهمن 1399

تصمیم بایدن برای تغییر سیاست خارجی آمریکا

خبرگزاری رویترز چهارشنبه شب به موضوع تحریم در سیاست خارجی دولت بایدن پرداخت و گزارش داد که وی در برخی از حوزه ها تحریم را لغو و در برخی موارد تحریم های جدیدی اعمال خواهد کرد.

29 دی 1399

خبرنگاران مقام&zwnjهای سعودی شاهزاده بازداشتی را به مکان سری منتقل کردند

تهران - خبرنگاران- یک نماینده مجلس اروپا روز چهارشنبه اعلام نمود، مقام های سعودی سلمان بن عبدالعزیز شاهزاده بازداشتی را به همراه پدرش به یک مکان سری منتقل کردند.

16 دی 1399

گزینه ای که شاید به جای پاستور به زندان برود!

یکی از نامزد های اصلاح طلب برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 به حبس محکوم شد.

13 دی 1399

رئیس منطقه تیگرای: برای مرگ آماده ایم

رئیس منطقه جدا شده تیگرای در شمال اتیوپی یک روز پس از آنکه آبی احمد، نخست وزیر اتیوپی 72 ساعت به رهبران این منطقه مهلت داد خود را تسلیم نمایند، اظهار داشت که مردمش آماده مردن هستند.

7 دی 1399
تعداد: (195)