اخبار مجلس

پیگیری مسائل رانندگان اتوبوس و مینی بوس از وزارت کشور

سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: مدیران حمل و نقل کشوری طی نامه ای مشترک به وزارت کشور، مسائل 70 هزار راننده اتوبوس و مینی بوس فعال درحوزه حمل و نقل درون شهری را که از شیوع کرونا متضرر شده اند، پیگیر شدند.

13 خرداد 1399

جلسه مسئولان فدراسیون کشتی با وزارت ورزش برگزار می شود

به گزارش خبرنگاران، حسن رنگرز سخنگوی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: این جلسه با حضور رئیس و نایب رئیس فدراسیون، مدیر فنی و سرمربیان تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی و مسئولان وزارت ورزش و جوانان برگزار می شود تا در خصوص برگزاری اردوی تیم های ملی کشتی...

6 اردیبهشت 1399

محتکران در ملاء عام محاکمه شوند

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر این که محتکران لوازم بهداشتی بخصوص ماسک، مواد ضدعفونی و دستکش در ملاء عام و به صورت شفاف محاکمه شوند، در توصیه ای از مردم خواست که خریدهای عید خود را به فروردین ماه موکول نمایند....

5 اردیبهشت 1399

شفافیت و پاسخگویی ظرفیت دولت را افزایش می دهد

قدرت دولت با تأمین اقتصادی آن رابطه مستقیم دارد و مردم منابع اقتصادی دولت را تأمین نمی نمایند مگر اینکه خاطرشان جمع گردد، اقتصادیاتی که پرداخت می نمایند در جهت منافع جامعه سرمایه گذاری می گردد. چطور می گردد خیال جامعه را راحت کرد؟ با شفافیت.

10 فروردین 1399

فضای پارک رایگان در محل های تعیین شده برای معلولان و جانبازان

اعضای شورای اسلامی شهر تهران بهای خدمات پارکینگ برای معلولان و جانبازان در فضاهای از پیش تعیین شده در سال 99 را رایگان کردند.

1 فروردین 1399

حمله پهپاد اماراتی به شهر سرت لیبی

به گفته نیروهای دولت وفاق ملی لیبی، پهپاد اماراتی حامی نیروهای شرق لیبی تحت امر ژنرال خلیفه حفتر، ورودی شرقی شهر سرت را بمباران کرد.

6 اسفند 1398

بدهی 103 میلیاردی پالایشگاه شازند در حوزه عوارض آلایندگی

خبرنگاران/مرکزی نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: پالایشگاه اراک بابت سنوات گذشته خود 103 میلیارد تومان بدهی عوارض آلایندگی دارد.

30 بهمن 1398

تکمیل راه آهن تا خسروی 1700 میلیارد تومان اعتبار می خواهد

خبرنگاران/کرمانشاه استاندار کرمانشاه اعتبار مورد احتیاج برای تکمیل راه آهن کرمانشاه تا خسروی را حدود 1700 میلیارد تومان برآورد کرد و گفت: تقاضا داریم کنسرسیومی از بانک ها برای تامین این بودجه پای کار بیایند.

6 بهمن 1398

اکران سه فیلم جدید در سینماها

سه فیلم سینمایی جدید از 20 آذرماه در سینماها اکران می شوند.

4 بهمن 1398

طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی به مجلس آینده می رسد

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: با توجه به آنکه در سرانجام مجلس دهم قرار داریم ، نمی توان موضوع تفکیک وزارت راه و شهرسازی را مجدد مطرح نمود.

27 آذر 1398

روحانی تنها گزینه و ایده آل ترین کاندیدای اصلاح طلبان نیست

به گزارش خبرنگاران، حزب مردم سالاری با صدور بیانیه ای به مناسبت پانزدهمین کنگره این حزب، به تحلیل انتخابات ریاست جمهوری سال 96 پرداخت.

9 آذر 1398

ونزوئلا نگران از مداخله خارجی، به شورای امنیت متوسل شد

ایسنا نوشت:ونزوئلا از شورای امنیت خواسته است تا تایید کند که آمریکا و 10 کشور دیگر هیچ حقی برای توسل به پیمان یاری متقابل بین آمریکایی و استفاده از قوه قهریه علیه این کشور آمریکای لاتین ندارند.

17 آبان 1398

نجات منطقه ویژه مالی بوشهر از مرگ حتمی

پس از گذشت 5 سال پیگیری مستمر، امتیاز ویژه برخورداری از 20 درصد تخفیف سود بازرگانی واردکنندگان کالا مجدداً به منطقه ویژه مالی بوشهر اعطا شد، معافیتی که نبودش شده بود دردسر و سبب شده بود که سرمایه گذاران یکی یکی از این منطقه پَر بکشند و ورشکستگی و رکود...

1 شهریور 1398

نرخ کرایه تاکسی ها در بعضی از مسیرهای تبریز صددرصد افزایش یافته است

عضو شورای شهر تبریز گفت: نرخ کرایه تاکسی ها در بعضی از مسیرها صد درصد افزایش یافته است.

29 تیر 1398

در جریان آنالیز بودجه سال 98؛ 140 میلیارد تومان برای ایجاد اپراتور های خدمات الکترونیکی اختصاص یافت

با موافقت نمایندگان؛ 140 میلیارد تومان برای ایجاد اپراتور های خدمات الکترونیکی اختصاص دادند.

30 خرداد 1398

جهانگیری استعفا نمی دهد، آمریکا به شکست در برابر ایران اعتراف کرد

به گزارش خبرنگاران، مصطفی کواکبیان شامگاه دوشنبه در دیدار با مردم اسلامشهر طی سخنانی با اشاره به اظهار نظر اخیر جهانگیری گفت: این اظهار نظر موجب شد، تا یک موج عظیمی مبنی بر این که معاون اول رییس جمهور قصد استعفا دارد، مطرح گردد، اما من با اطمینان می گویم،...

12 اسفند 1397