اخبار صنعت

خبرنگاران بی آبی، بحرانی بزرگتر از تروریسم و تورم در پاکستان

اسلام آباد - خبرنگاران - بحران آب در پاکستان که از آن معضلی خطرناک تر از تورم و تروریسم در این کشور یاد می شود باعث شده تا سالانه ده ها میلیارد دلار ضرر مالی را برای پاکستان به همراه داشته باشد، موضوعی که نیاز به گسترش ذخیره آب و کاهش ضایعات آن از طریق توسعه...

18 تیر 1399

الکاظمی عبدالمهدی و کابینه اش را برکنار کرد

ایرنا نوشت: نخست وزیر جدید عراق با صدور حکمی عادل عبدالمهدی نخست وزیر پیشین و اعضای کابینه وی را بازنشسته کرد

17 تیر 1399

کنگ سه هزارساله در معرض نابودی است؟

خبرنگاران/خراسان رضوی پس از این که در بهمن ماه سال گذشته گزارش های مردمی به خبرنگاران خبر از احتمال تخریب بخشی از روستای کنگ بر اساس طرح هادی را می داد، در نهایت پیگیری های اهالی و دوست داران میراث فرهنگی منجر به توقف تخریب بافت تاریخی این روستا شد. ...

16 تیر 1399

توانمندی پارک های فناوری در حل مسائل زیست محیطی

مدیرکل دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از فروش سالانه شرکت های مستقر در پارک های علم و فناوری به میزان 13234 میلیارد تومان اطلاع داد و گفت: اعتبارات عمومی تخصیص داده شده به پارک ها در سال گذشته حدود 280 میلیارد تومان است.

15 تیر 1399

سند جامع توسعه گردشگری آذربایجان غربی تدوین می شود

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: سند جامع توسعه گردشگری استان با رویکرد راهبردی تدوین می شود.

13 تیر 1399

روستای سرسبز و تاریخی ورده، عکس

این روستا در نه کیلومتری روستای پیغمبر اشموئیل نبی(ع) که مدفن این پیامبر بزرگوار است قرار گرفته است و در مجاورت روستاهای ده سید و نشوه می باشد.این روستا دارای آب وهوای دل انگیز،طبیعت زیبا و محیط دل نشین ، جاذبه های سیاحتی و تاریخی است.

8 تیر 1399

راهنمای خرید در پورتو ، پرتغال

راهنمای خرید در پورتو ، پرتغالدر این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران درباره راهنمای خرید در پورتو ، پرتغال ، سخن خواهیم گفت.

4 تیر 1399

اعلام آمادگی عربستان برای برقراری ثبات در بازار نفت

عربستان سعودی اعلام نمود که آماده است اقداماتی بیشتر با مشارکت کشورهای عضو اوپک به منظور برقراری ثبات در بازارهای نفت انجام دهد.

29 خرداد 1399

تمدید زمان ثبت نام در نخستین رویداد استارتاپی ورزشی تهران

زمان ثبت نام نخستین رویداد استارتاپی ورزشی تهران با نام خونگی شو، ورزشی شو تا انتها فروردین ماه تمدید شد.

12 خرداد 1399

خبرنگاران سدهای تهران آمادگی کنترل سیلاب های احتمالی را دارند

تهران - خبرنگاران - مدیر دفتر بهره برداری و نگهداری تاسیسات آبی و برق آبی شرکت آب منطقه ای تهران گفت: همه سدهای تهران با توجه به بارش های پیش بینی شده، آمادگی کنترل سیلاب های احتمالی را دارند.

11 خرداد 1399

خبرنگاران استفاده از راهکارهای غیر قیمتی برای افزایش بازدهی انرژی

تهران - خبرنگاران - وزیر نفت با اشاره به شدت مصرف انرژی بالا در کشور گفت: افزایش بازدهی انرژی بدون ایجاد خلل در رفاه مردم ضروری است و راهکارهای غیرقیمتی مؤثر در این زمینه از جمله بهره مندی از سامانه های تولید هم زمان برق و حرارت (CHP) مورد توجه واقع شده است....

4 خرداد 1399

خبرنگاران انتقاد واشنگتن پست از آمریکا برای ادامه تحریم های علیه ایران همزمان با گسترش کرونا

تهران-خبرنگاران- روزنامه واشنگتن پست در سرمقاله خود با انتقاد از اقدامات دولت آمریکا در تحریم شرکت های مرتبط با صنعت پتروشیمی ایران نوشت: آمریکا باید به جای چنین اقداماتی به کنترل همه گیری ویروس کرونا در ایران یاری کند.

25 اردیبهشت 1399

خبرنگاران سیلاب در گرمه خسارت به بار آورد

بجنورد- خبرنگاران- فرماندار گرمه خراسان شمالی گفت: بارش باران و جاری شدن سیلاب امروز دوشنبه، در این شهرستان خسارت به بار آورده است.

23 اردیبهشت 1399

تلاش سیا برای تولید و ارتقای پهبادهای سنجاقکی

در سال 2016 ارتش بریتانیا از ساخت پهباد سنجاقکی خود خبر داده بود. ایالات متحده نیز از امیال خود در این راستا دست برنداشته و در سال 2014 سازمان پروژه های پیشرفته دفاعی گفت که خواهان پهباد های حشره ای هوشمندتری است.

14 اردیبهشت 1399

محتکران در ملاء عام محاکمه شوند

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر این که محتکران لوازم بهداشتی بخصوص ماسک، مواد ضدعفونی و دستکش در ملاء عام و به صورت شفاف محاکمه شوند، در توصیه ای از مردم خواست که خریدهای عید خود را به فروردین ماه موکول نمایند....

5 اردیبهشت 1399

راستا طرح انتقال آب از خلیج فارس تغییر می نماید

به منظور حفظ آثار میراث فرهنگی، جهت به جامانده خط انتقال آب از خلیج فارس به فلات مرکزی مورد آنالیز های باستان شناسی قرار می گیرد و در صورت احتیاج تغییر جهت می دهد.

27 فروردین 1399

پخش زنده فوتبال لیگ برتر ایران

در چارچوب رقابت های لیگ برتر فوتبال امروز 3 ملاقات در شهر های مختلف ایران برگزار می گردد.

25 فروردین 1399

سایه ویروس کرونا بر صنعت بازی

کوشش ها برای کنترل و مقابله با شیوع گسترده ویروس کرونا در کشورهای مختلف ادامه دارد. بیش از 30 کشور در جهان از کشف این ویروس گزارش داده اند. در این میان هم صنعت بازی به عنوان یکی از بزرگترین تجارت های جهان، بی تاثیر از عواقب ناشی از شیوع ویروس کرونا نبوده...

23 فروردین 1399

بهبود صنعت غذایی به وسیله روش زیستی حلقه اتصال بخش خصوصی و دانشگاه است

دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی گفت: اجرای برنامه بهبود صنعت غذا به وسیله روش های زیستی حلقه اتصال میان بخش خصوصی تولید کننده محصولات غذایی و دانشگاه ها است.

19 فروردین 1399

آرای کمیته انضباطی، رحمتی به دلیل نشر اکاذیب توبیخ شد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود در مورد تیم ها و بازیکنان متخلف فوتبال و فوتسال کشور را صادر کرد.

13 فروردین 1399
تعداد: (99)