سلامتی و پزشکی

پیگیری مسائل رانندگان اتوبوس و مینی بوس از وزارت کشور

سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: مدیران حمل و نقل کشوری طی نامه ای مشترک به وزارت کشور، مسائل 70 هزار راننده اتوبوس و مینی بوس فعال درحوزه حمل و نقل درون شهری را که از شیوع کرونا متضرر شده اند، پیگیر شدند.

13 خرداد 1399

تمدید زمان ثبت نام در نخستین رویداد استارتاپی ورزشی تهران

زمان ثبت نام نخستین رویداد استارتاپی ورزشی تهران با نام خونگی شو، ورزشی شو تا انتها فروردین ماه تمدید شد.

12 خرداد 1399

سازمان جهانی بهداشت خواهان حمایت از پرستاران و ماما ها شد

سازمان دنیای بهداشت به مناسبت روز دنیای بهداشت 2020 از رهبران دنیا خواست به عنوان بخشی از تعهد خود در قبال سلامت برای همه، سرمایه گذاری بیشتری بر پرستار ها و ماما ها داشته باشند.

9 خرداد 1399

شـبکه ابررایانش ملی از پژوهش های ملی و بین المللی در راستای مبارزه با ویروس کرونا حمایت می کند

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم گفت: شـبکه ابررایانش ملی از تمامی پژوهش های ملی در راستای مبارزه با ویروس کرونا و پیامـدهای اقتصادی و شـیوع آن، حمایت و پشتیبانی محاسـباتی می کند.

6 خرداد 1399

واکنش نوبخت به گلایه یک کارگر ، احساس شرمندگی کردم

رئیس سازمان برنامه و بودجه در توئیتی با اشاره به گلایه یک کارگر از عدم پیگیریر حقوق مستمیری بگیران تامینن اجتماعی توسط وی گفت: خدا می داند احساس شرمندگی کردم.

3 خرداد 1399

ناو آمریکایی با 4 هزار خدمه کرونایی شد، درخواست کمک فوری از پنتاگون

ایرنا نوشت: ناخدای ناو هواپیمابر آمریکایی تئودور روزولت که به اقیانوس آرام اعزام شده است برای مقابله با شیوع کرونا در کشتی تحت فرمان او از وزارت دفاع آمریکا درخواست کمک کرد.

1 خرداد 1399

دانشگاه جانز هاپکینز: تلفات کرونا در آمریکا از 4000 نفر فراتر رفت

دانشگاه جانز هاپکینز می گوید تعداد موارد فوتی در آمریکا بر اثر ابتلا به کرونا از 4000 نفر گذشته است.

31 اردیبهشت 1399

لغو اعزام پاراتکواندوکاران به قهرمانی آسیا

رییس انجمن پاراتکواندوکاران از لغو اعزام 6 ورزشکار پاراتکواندو کار به قهرمانی آسیا در لبنان اطلاع داد.

30 اردیبهشت 1399

خبرنگاران رسانه ها می توانند باورپذیری خطرات کرونا را افزایش دهند

تبریز - خبرنگاران - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به وظیفه خطیر رسانه ها در مقابله با شیوع کرونا گفت: رسانه ها می توانند اخبار مرتبط به کرونا را به گوش کسانی که هنوز خطرات آن را باور نکرده اند، برسانند.

29 اردیبهشت 1399

سرگرمی جدید سیاستمداران آمریکایی مقابل چین

اظهارات وزیرخارجه آمریکا در نسبت دادن کووید 19 به چین مورد مخالفت دیگر کشورها قرار گرفته است.

28 اردیبهشت 1399

خبرنگاران سهم 2 میلیارد ریالی یک نیک اندیش سلامت برای مهار کرونا در فارس

شیراز - خبرنگاران- امیر حسین استخری نیک اندیش سلامت مبلغ 2 میلیارد ریال برای خرید تجهیزات بیمارستانی مقابله با کرونا به مراکز درمانی استان فارس اهداء کرد ، مدیر عامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس با تجلیل از این اقدام خیر جوان بر لزوم همراهی خیرین برای...

27 اردیبهشت 1399

تمدید قرارداد کارگزاری های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از تمدید دو ماهه قرارداد کارگزاری های صندوق اطلاع داد و گفت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، قرارداد کلیه کارگزارانی که تا 29 اسفند گذشته فعال بوده اند، تا 31 اردیبهشت تمدید می گردد.

26 اردیبهشت 1399

خبرنگاران انتقاد واشنگتن پست از آمریکا برای ادامه تحریم های علیه ایران همزمان با گسترش کرونا

تهران-خبرنگاران- روزنامه واشنگتن پست در سرمقاله خود با انتقاد از اقدامات دولت آمریکا در تحریم شرکت های مرتبط با صنعت پتروشیمی ایران نوشت: آمریکا باید به جای چنین اقداماتی به کنترل همه گیری ویروس کرونا در ایران یاری کند.

25 اردیبهشت 1399

منشأ ویروس کرونای جدید کجاست؟ 10 سوال از آمریکا

با آنکه در باور عمومی شهر ووهان چین به عنوان نقطه شروع انتشار ویروس کرونای جدید قلمداد می گردد بعضی رفتارهای آمریکا این مسئله را با تردیدهایی جدی روبرو می نماید.

21 اردیبهشت 1399

آزمایش 280 بیمار کرونایی در شاهرود مثبت شد

رضا چمن گفت: تا روز اول فروردین ماه 99 نتیجه آزمایش 280 نمونه مثبت گزارش شده است، که تعداد 195 نفر از آنان بهبودی یافته اند.

19 اردیبهشت 1399

شش سوال ساده از انصاری فرد، با اجازه اوباش مجازی!

در این مطلب شش سوال از مدیرعامل مخلوع پرسپولیس پرسیده می گردد. به این امید که برای آنها پاسخی غیر از مظلوم نمایی و فرافکنی پیدا گردد

18 اردیبهشت 1399

جمع آوری غرفه های عرضه ماهی و تزئینات نوروزی

مدیرعامل سازمان میادین و میوه و تره بار و سامان دهی مشاغل شهری شهرداری قم گفت: توجه به درخواست شهروندان و تصمیم ستاد بحران و برای رعایت بهداشت جامعه، تصمیم بر این شد که غرفه های عرضه ماهی و تزئیات نوروزی تا امروز کار خود را انتها دهند و از سطح شهر جمع آوری...

18 اردیبهشت 1399

موش و خرس دست دوستی می دهند، ارنست و سلستین با رنگ و بوی شرقی

خبرنگاران - گروه فرهنگ و هنر: ساخت انیمیشن یکی از راه های امروزی برای پیشبرد اهداف فرهنگی در میان بچه ها، نوجوانان و خانواده هاست. انیمیشن ها هر چند دیروز سعی می کردند جذاب و مهربان باشند اما امروز پرانرژی و گاه حتی خشن هستند، اما از نظر محتوا، بیشتر آنها...

17 اردیبهشت 1399

همچنان منتظر تصمیم اتحادیه جهانی کشتی هستیم

حسن رنگرز با تشریح آخرین شرایط اردوها و برنامه های تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی به خبرنگاران گفت: فدراسیون کشتی در روزهای اخیر بارها با مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک جلسه داشته و همانطور که بارها اعلام کردیم حفظ سلامت قهرمانان در اولویت ماست. به...

16 اردیبهشت 1399

خبرنگاران شناسایی 45 بیمار جدید کرونایی در خراسان شمالی

بجنورد- خبرنگاران - سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: بر اساس آزمایش های اجرا شده، با شناسایی 45 بیمار جدید کرونا، شمار مبتلایان به کووید 19 در این استان در روز دوشنبه به 97 نفر و تعداد فوتی های این بیماری به 6 نفر رسید.

15 اردیبهشت 1399
تعداد: (103)