اخبار اقتصادی

صدور صورت وضعیت پروژه های عمرانی الکترونیکی می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، شاپور پولادی شفاف سازی رویه ها و سیستم گردش اطلاعات را یکی از مهمترین اهداف این شرکت برشمرد و گفت: ایجاد و توسعه سامانه های الکترونیکی و پورتال شرکت در بخش ها و معاونت های مختلف...

25 دی 1397

آزادی دو پسر حسنی مبارک با قید وثیقه 100 هزار پوندی

بعد از گذشت پنج روز از بازداشت دو پسر حسنی مبارک به اتهام دستکاری در شاخص های بورس، یک دادگاه مصری تصمیم گرفت آن ها را با پرداخت وثیقه آزاد کند.

22 دی 1397

ترامپ: توافق تجاری با کره جنوبی احتمالا در سازمان ملل امضا گردد

رئیس جمهوری آمریکا با بیان این که یک توافق تجاری با کره جنوبی بار دیگر به مذاکره گذاشته گردیده است، گفت، احتمالا این توافق در حاشیه هفتاد و سومین مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک به امضا می رسد.

19 دی 1397

اجرای روزهای بی باران در دقیقه 90 کنسل شد، نارضایتی تماشاگران

به گزارش خبرنگاران، عصر امروز دوشنبه 19 شهریور ماه تماشاگرانی که برای تماشای روزهای بی باران به تئاتر شهرزاد آمده بودند، پس از تاخیری 20 دقیقه ای به سوی سالن شماره پردیس راهنمایی شدند ولی کارگردان این نمایش روی صحنه حاضر شد و در سخنانی گفت: ما روزهای خوبی...

27 آذر 1397

بازدید اعضای کمیسیون آموزش مجلس از دانشگاه پیغام نور گنبدکاووس

به گزارش خبرنگاران، رئیس و اعضای کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی، معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به همراه ریاست عالی دانشگاه پیغام نور کشور، ظهر چهارشنبه از دانشگاه پیغام نور مرکز گنبد کاووس بازدید کردند.

10 آذر 1397

از چگونگی تخصیص بودجه تا نبود سالن تخصصی برای تئاتر

رییس انجمن هنرهای نمایشی خراسان جنوبی با بیان اینکه بخشی از بودجه هایهنرهای نمایشی، از استان تامین می گردد که حمایت ها محدود است، گفت: در حال حاضر سالن مناسبی برای اجرای تئاتر در شهر بیرجند وجود ندارد.

3 آذر 1397

اسارت را با تئاتر و شعر تحمل پذیر کردیم، معرفی برگزیدگان

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی جشنواره تئاتر استان تهران، اختتامیه بیست و سومین جشنواره تئاتر استان تهران با حضور اوحدی رییس سازمان فرهنگی هنری شهردای تهران، احد جاودانی مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، فاطمه ذوالقدر نماینده...

27 آبان 1397

دوره های مهارت آموزی دراستان بوشهر بر اساس نیازسنجی برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، عبدالمجید دراهکی ظهر چهارشنبه در نشست مسئولان منطقه ویژه پارس گفت: در راستای توسعه اشتغال و برطرف مشکل بیکاری یکی از مهمترین راهکارها توسعه مهارت آموزی و تربیت نیروی انسانی توانمند است.

11 آبان 1397

به بهانه تعطیلی هفته نامه دنیای ورزش: آسیاب به نوبت

درمیانه های دهه شصت و کالاهای کوپنی و صف های همیشه حاضر در همه جا ، صف های دیگری هم به زندگی خودشان ادامه می دادند. یکی از آن صف های طولانی برای خرید بعضی ازنشریات بود.

17 شهریور 1397

ساعت کار ادارات استان مرکزی از 20مردادماه به حالت قبل باز می شود

به گزارش خبرنگاران، سعید فرخی عصر سه شنبه در جلسه شورای اداری استان مرکزی که با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور برگزار گردید، گفت: به دلیل عبور از روزهای اوج مصرف انرژی، از روز شنبه بیستم مردادماه جاری، ساعت کاری ادارات استان مرکزی که راس ساعت شش...

30 مرداد 1397

جذب 25 هزار دانشجوی تربیت معلم از مهر امسال در دانشگاه فرهنگیان

به گزارش خبرنگاران، حسین خنیفر شامگاه یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: هر ساله دانشگاه های فرهنگیان در سراسر کشور ظرفیت جذب 25 هزار دانشجو را داشته است اما اینکه چرا در سال های گذشته این اقدام صورت نمی گرفته به مدیران قبلی بر می گردد.

25 مرداد 1397

تحول بزرگی در سطح روابط تهران - باکو ایجاد شده است

به گزارش خبرنگاران، حجت‌الاسلام حسن روحانی روز یکشنبه در حاشیه اجلاس سران کشورهای ساحلی دریای خزر در شهر آکتائو قزاقستان و در دیدار الهام علی‌یف رئیس جمهور آذربایجان ، با بیان اینکه دو ملت ایران و آذربایجان از اشتراکات فرهنگی و دینی ریشه‌دار برخوردارند،...

24 مرداد 1397

اتحاد وانسجام درونی درمقابله باجنگ اقتصادی و روانی دشمن ضروری است

به گزارش خبرنگاران، شاهرخ کناری ظهر پنجشنبه در نشست صیانت از حقوق شهروندی و عفاف و حجاب افزود: آمریکا بدون توجه به معاهدات بین المللی تحریمهای جدیدی علیه کشور ما وضع کرده و این نشان دهنده این است که آمریکا هیچ پایبندی به معاهدات بین المللی ندارد.

21 مرداد 1397