یک بانوی باردار محجبه در پایتخت آلمان مورد حمله نهاده شد

به گزارش وبلاگ میهن، به تازگی در پایتخت آلمان دو بانوی محجبه که یکی از آن ها باردار بود، مورد اهانت و ضرب و شتم فرد ناشناسی قرار گرفته اند.

یک بانوی باردار محجبه در پایتخت آلمان مورد حمله نهاده شد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، دو زن مسلمان محجبه که یکی از آن ها باردار بود به تازگی در برلین، پایتخت آلمان مورد حمله یک مرد ناشناس قرار گرفتند.

روزنامه دیلی صباح چهارشنبه نوشت که این حادثه نزدیک ایستگاه قطار نئوکولن رخ داد و طی آن یک مرد مهاجم در حالی که همراه با سگ خود بوده به دو بانوی محجبه اهانت نموده است.

این گزارش حاکیست که فرد مهاجم شکم زن باردار و صورت دیگر زن همراه وی را فشرده و از صحنه گریخته است. زن باردار بعد از این حمله در بیمارستان بستری شده و پلیس برلین نیز تحقیقات در این زمینه را شروع نموده است.

به نوشته دیلی صباح، نگرش های خصمانه در آلمان نسبت به مهاجران و جامعه مسلمانان در سال های اخیر به طور فزاینده ای افزایش یافته، به طوری که در آگوست (مرداد) 2018، تجمع های بزرگی از سوی راست های افراطی در شهر کمنیتس واقع در شرق آلمان شکل گرفت. در این شهر بعضی جوانان ملقب به کله پوستی با تعقیب مهاجران، آن ها را شکنجه داده و سلام غیرقانونی هیتلری سرمی دادند.

آمار وزارت کشور آلمان نیز نشان می دهد که تنها در سال 2018، دستکم 950 مورد حمله علیه مسلمانان و موسسات اسلامی در این کشور انجام شده است. این در حالی است که آلمان دومین جمعیت مسلمان در اروپا را دارد.

وزارت کشور آلمان در گزارش سال 2017 خود بیشترین حمله علیه مسلمانان را به گروه های راست افراطی نسبت داد. در آن حملات دستکم 33 مسلمان مصدوم شده بودند.

انتهای پیغام/ق

منبع: خبرگزاری فارس

به "یک بانوی باردار محجبه در پایتخت آلمان مورد حمله نهاده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک بانوی باردار محجبه در پایتخت آلمان مورد حمله نهاده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید