کرانچار: برای انتخاب بازیکنان به اسم تیم های شان نگاه نمی کنم

به گزارش وبلاگ میهن، این تیم امکاناتی مثل تیم بزرگسالان می خواهد چون المپیک یک چالش خیلی بزرگ است و همه از ما و این تیم نتیجه و صعود به المپیک می خواهند.

کرانچار: برای انتخاب بازیکنان به اسم تیم های شان نگاه نمی کنم

به گزارش وبلاگ میهن ، زلاتکو کرانچار بعد از آخرین تمرین تیمش قبل از سفر به عمان لیست نهایی اش را برای این مسابقه خاطرنشان کرد و گفت: لیست نهایی را انتخاب کردیم، یک تعداد از بازیکنان مصدوم هستند.سایرین هم که با ما نمی آیند به این دلیل است که محدود شده ایم. در واقع من هیچ بازیکنی را خط نزده ام و اردوی دوم در آذر ماه با حضور همه برگزار می گردد.در اردوی آذرماه احتمالا نفرات دیگری دعوت می شوند. که بتوانند برای بازی کردن فرصت پیدا نمایند. در دی ماه اردوی نهایی ما برای آماده سازی برگزار می گردد و در این ماه تیم کامل را در اختیار می گیریم و در تورنمنتی شرکت می کنیم که نشان می دهد ما چقدر پیشرفت نموده ایم. در بهمن ماه هم اگر چه در تاریخ فیفا نیست کوشش می کنیم اردویی برگزار کنیم. باید بازی دوستانه برگزار کنیم چون تیم با بازی است که ثبات و کیفیت فنی اش بهتر می گردد.

آیا خط خورده شاخصی در لیست تیم امید هست یا نه ؟

غیبت صیادمنش و قائدی هماهنگ شده بود و باشگاه استقلال خواسته بود آنها 2 روز با تیم تمرین نمایند. دلیلی برای ناراحتی هم وجود ندارد چون ما با باشگاه آنها هماهنگ نموده بودیم که 2 روز در استقلال بمانند.

پیکان و پرسپولیس بازیکنان خود را می خواستند.

من نگاه نمی کنم بازیکنان عضو کدام تیم هستند و از بازیکنان آماده استفاده می کنم.مهم نیست بازیکنان عضو استقلال، پرسپولیس یا تراکتورسازی باشند و من آنها را در تیم ملی طبقه بندی می کنم.لیست را تشکیل می دهیم برحسب احتیاجهای تیم و راه دیگری نداریم. شما خواهید دید ما اصلا به هیچ باشگاهی لطف ننموده ایم و کسانی که خط می خورند می توانند برای باشگاه شان بازی نمایند.درحال حاضر لیستی که خاطرنشان کردیم را به عمان می بریم مگر آنکه تا شب کسی مشکل سلامتی یا مشکل خاصی پیدا کند آن وقت تغییراتی را خواهیم داد.بازیکنانی مثل حسین پور و دلفی مصدوم هستند و سایرین را هم تنها به دلیل محدودیت لیست نمی توانیم همراه ببریم. ما دو اردوی دیگر هم داریم و هر بازیکنی که شایستگی داشته باشد می تواند خودش را به لیست در این مدت برساند و در نهایت در دی ماه (ژانویه) لیست نهایی تشکیل خواهد شد.

از برنامه ها و جلسات تان با رئیس فدراسیون فوتبال بگوئید.

ما برنامه هایمان را از اردیبهشت و خرداد که شروع شده به صورت مکتوب به فدراسیون ارائه داده و تمام برنامه ها و مسابقات را در آن لحاظ نموده ایم و به همین خاطر است که الان اینجا ایستاده ام و دارم درباره برنامه های تیم امید در ماه های آینده با وبلاگ میهن حرف می زنم.

کمبودها و مسائل تیم امید در مقطع فعلی چیست؟

من فقط راجع به مسابقات صحبت می کنم. با بازی قبلی به مشکل بدی دچار شدیم چرا که اصلا مسابقه نداشتیم. این تیم مسابقات سختی را پیش رو دارم و باید بهترین شرایط برای آن فراهم گردد و ما هم کوشش می کنیم تا آن ها را فراهم کنیم. این تیم امکاناتی مثل تیم بزرگسالان می خواهد چون المپیک یک چالش خیلی بزرگ است و همه از ما و این تیم نتیجه و صعود به المپیک می خواهند. به همین دلیل این تیم امید احتیاجمند و شایسته توجه از هر نظر است، چه از نظر سخت افزاری و مسایلی مثل لباس که هنوز در آن دچار مشکل هستیم. در حال حاضر آن تعداد لباسی که ضروری است را نداریم و یک تعدادی هم با وجود اینکه قرار بود به ما داده گردد هنوز ارائه نشده اند. من شرایط را درک می کنم اما باید این مسائل را کم کنیم و به سطحی برسانیم که این تیم سزاوار آن است.

زمان اردوهای تیم امید برای برخی ابهاماتی دارد.

نمی دانم از چه لحاظ ابهام وجود دارد.برنامه ما از اردیبهشت و خرداد تدوین شد و برنامه ما ارائه شد.در ماه های آتی هم برنامه ما معین است و در فدراسیون وجود دارد.ما فقط در مورد مسابقات با ابهام صحبت می کنیم و در اردوی قبلی متأسفانه مسابقه دوستانه نداشتیم.بارها تأکید نموده بودم این تیم احتیاج به مسابقه دارد و باید شرایط برای ما مهیا گردد، مانند تیم بزرگسالان.

3-670

منبع: ایران ورزشی

به "کرانچار: برای انتخاب بازیکنان به اسم تیم های شان نگاه نمی کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرانچار: برای انتخاب بازیکنان به اسم تیم های شان نگاه نمی کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید