پیش نمایش جوکر در هالیوود، فرش قرمزی که سبز شد

به گزارش وبلاگ میهن، به گزارش خبرگزار مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، اولین پیش نمایش فیلم جوکر در حالی برگزار گشت که خبرنگاران اجازه حضور در آن و تهیه گزارش و مصاحبه نداشتند.

پیش نمایش جوکر در هالیوود، فرش قرمزی که سبز شد

در این مراسم هرچند تدابیر امنیتی محسوس تر از مراسم دیگر نبود اما برخلاف دیگر مراسم افتتاحیه، نیروهای امنیتی در تمامی طبقات پارکینگ هالیوود و هایلند مستقر شده بودند.

در هر حال جوکر شنبه شب برای نخستین بار وارد لس آنجلس شد و در مراسم افتتاحیه بازیگران فیلم از جمله خواکین فینیکس و زازی بیتس روی فرش سبز در برابر هواداران و عکاسان ظاهر شدند.

در این مراسم تاد فیلیپس کارگردان فیلم به هواداران گفت: از فیلم لذت ببرید. به دوستانتان هم بگویید چون فکر می کنم به اندازه کافی کنفرانس مطبوعاتی برای معرفی فیلم برگزار نکردیم.

وی سپس از کار خواکین فینیکس در درآوردن نقش شخصیت شرور دنیای سی دی کامیکز تمجید کرد و گفت: او با همه وجودش بازی کرد و من تنها می توانم یک بار دیگر از او تشکر کنم.

فیلیپ سخنانش را با یادآوری تصمیم روز جمعه برای ممنوع اعلام شدن حضور وبلاگ میهن روی فرش قرمز جوکر توسط برادران وارنر به پایان برد و گفت: فکر می کنم وقت آن شده که اجازه دهیم فیلم خودش برای خودش حرف بزند، بنابراین لطفا از آن لذت ببرید.

جوکر که قرار است از 4 اکتبر (12 مهر) در آمریکا راهی پرده های نقره ای شود، پس از نمایش در 2 جشنواره فیلم ونیز و تورنتو با تمجید منتقدها روبرو شده و به عنوان یکی از مدعیان اسکار مطرح است. اما پس از نامه ای که توسط پنج خانواده قربانیان حادثه تیراندازی آرورا در سال 2012 خطاب به استودیو برادران وارنر منتشر شد با تدابیر امنیتی شدید روبرو شد. این خانواده ها سه شنبه پیش از کمپانی وارنر خواستند از قربانیان تیراندازی ها و نیز لغو قانون حمل اسلحه حمایت کند.

این کمپانی تاکید کرد نه شخصیت داستانی جوکر و نه فیلم و کمپانی در صدد تشویق خشونت نیستند.

در مراسم افتتاحیه فیلم تشویق تماشاگران بسیار زیاد بود و وقتی نام فینیکس روی پرده آمد، تشویق بسیاری را موجب شد.

در این مراسم فینیکس با نامزدش رونی مارا حضور یافته بود. لاکیث استنفیلد بازیگر سریال آتلانتا نیز با گریم صورت جوکر روی فرش قرمز ظاهر شد. جیسون موموآ بازیگر آکوامن و همسرش، مایلز تلر، اندی موشتی کارگردان فیلم پرفروش آن و امیلی هرش دیگر حاضران در مراسم فرش قرمز بودند.

پلیس لس آنجلس گفته است از هفته آینده و با شروع نمایش جوکر شمار نیروهای پلیس در اطراف مراکز نمایش فیلم افزایش می یابد. در همین حال سینماهای متعلق به زنجیره لندمارک نیز آمدن با لباس و ماسک جوکر را منع کرده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پیش نمایش جوکر در هالیوود، فرش قرمزی که سبز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش نمایش جوکر در هالیوود، فرش قرمزی که سبز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید