پروژه های سرمایه گذاری گردشگری تهران در هر نقطه شهر آماده ورود بخش خصوصی است

به گزارش وبلاگ میهن، معاون گردشگری استان تهران گفت: در هر یک از مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب استان تهران پروژه ها و طرح های سرمایه گذاری گردشگری توجیه پذیر و سودمندی برای سرمایه گذاران علاقه مندان وجود دارد و اداره کل میراث فرهنگی استان آماده حمایت و پشتیبانی از افرادی است که خواستار سرمایه گذاری در این بخش هستند.

پروژه های سرمایه گذاری گردشگری تهران در هر نقطه شهر آماده ورود بخش خصوصی است

شهرام علی محمدی معاون گردشگری استان تهران امروز چهارشنبه 7 شهریور 97 در نخستین نمایشگاه شهر گردشگر در گفت وگو با وبلاگ میهن اضافه نمود: با توجه به پتانسیل های خوبی که در استان تهران وجود دارد کوشش می کنیم اقامتگاه های بومگردی را در شهرستان های استان فعال کنیم.

او اضافه نمود: 45 تا 50 موافقت اصولی برای اقامتگاه های بومگردی صادر گردیده و این مجموعه ها در آینده نزدیک به مرحله بهره برداری می رسند، با افتتاح این اقامتگاه ها اتفاق خوبی را در حوزه گردشگری استان تهران شاهد خواهیم بود.

علی محمدی توضیح داد: استان تهران مناطق بسیار خوش آب وهوایی دارد که مردم این شهر می توانند با فاصله بسیار کمی از این مناطق زیبای طبیعی، گردشگری، فرهنگی و تاریخی استفاده نمایند، شهرستان ورامین در حوزه عشایری و شهرستان شهریار در حوزه گردشگری تفرجگاهی از جمله نقاط استان تهران هستند که می توانند با ایجاد زیرساخت های لازم و امکانات مورد احتیاج، گردشگران بیشتری را جذب خود نمایند.

معاون گردشگری استان تهران اضافه نمود: منطقه شمیرانات تهران نیز از دیگر نقاطی است که با توجه به آب و هوای معتدل مورد توجه بسیاری از ساکنان استان قرار می گیرد، پروژه بزرگ گردشگری در منطقه شمیرانات که 60 تا 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد از جمله طرح هایی است که آماده مشارکت و همکاری بخش خصوصی است.

او توضیح داد: در هر یک از مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب استان تهران پروژه ها و طرح های سرمایه گذاری گردشگری توجیه پذیر و سودمندی برای سرمایه گذاران علاقه مند وجود دارد و اداره کل میراث فرهنگی استان آماده حمایت و پشتیبانی از افرادی است که خواستار سرمایه گذاری در این بخش هستند.

علی محمدی ادامه داد: منطقه شهرری استان تهران با توجه به وجود آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی علیه السلام، مورد توجه بسیاری از مسافران و گردشگران ورودی به پایتخت است، همین موضوع باعث شد تا ایجاد اقامتگاه هایی متناسب با این منطقه در دستور کار قرار گیرد و در اولین گام 60 واحد اقامتی متعلق به بخش خصوصی با تغییر کاربری در اختیار گردشگران قرار خواهد گرفت.

معاون گردشگری استان تهران اضافه نمود: این اقدام در گام نخست به منظور تشویق بخش خصوصی برای ورود به حوزه گردشگری اجرا می گردد و در گام بعدی این افراد موظف به اجرای ضوابط و شرایط مربوط به اقامتگاه ها و واحدهای اقامتی خواهند شد.

منبع: میراث آریا

به "پروژه های سرمایه گذاری گردشگری تهران در هر نقطه شهر آماده ورود بخش خصوصی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروژه های سرمایه گذاری گردشگری تهران در هر نقطه شهر آماده ورود بخش خصوصی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید