واکنش وکیل کریستانو رونالدو به درخواست پلیس لاس وگاس برای دریافت نمونه DNA

به گزارش وبلاگ میهن، وکیل ستاره پرتغالی یوونتوس به درخواست اخیر کارگاهان پرونده تعرض این بازیکن 33 ساله به یک زن آمریکایی واکنش نشان داد.

واکنش وکیل کریستانو رونالدو به درخواست پلیس لاس وگاس برای دریافت نمونه DNA

به گزارش وبلاگ میهن، وکیل کریستیانو رونالدو می گوید درخواست پلیس لاس وگاس برای گرفته شدن نمونه DNA از این بازیکن پرتغالی برای تکمیل فرآیند تحقیقات درباره پرونده تعرض او به یک زن آمریکایی در سال 2009، تعجب آور نیست.

پلیس لاس وگاس، جایی که گفته می گردد رونالدو در سال 2009 به یک زن شهروند آمریکا به نام کاترین مایورگا تعرض نموده است، روز پنجشنبه هفته جاری اعلام نموده که باید از ستاره خط حمله یوونتوس نمونه DNA گرفته گردد تا آن را با نمونه ای که روی لباس فرد قربانی وجود دارد، مطابقت دهد.

پیتر کریستیانسن، وکیل رونالدو در این خصوص به نشریه تلگراف، گفت: آقای رونالدو همیشه از جمله امروز، تأکید نموده اتفاقی که سال 2009 در لاس وگاس رخ داد، براساس رضایت دوجانبه بوده است پس این خیلی تعجب آور نیست که نمونه DNA وجود داشته باشد، همین طور اینکه پلیس این تقاضای بسیار استاندارد را به عنوان بخشی از تحقیقاتش احتیاج داشته باشد.

طبق گزارشی که نشریه اشپیگل آلمان سال گذشته منتشر کرد، رونالدو متهم است که در ماه سپتامبر سال 2009 پیش از پیوستن به رئال مادرید، در هتلی در شهر لاس وگاس به مایورگا تعرض نموده و پس از آن رقمی نزدیک به 400 هزار یورو به عنوان حق السکوت به او داده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "واکنش وکیل کریستانو رونالدو به درخواست پلیس لاس وگاس برای دریافت نمونه DNA" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش وکیل کریستانو رونالدو به درخواست پلیس لاس وگاس برای دریافت نمونه DNA"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید