والورده: رئال مادرید دوباره به دوران اوج خود باز خواهد گشت

سرمربی بارسلونا معتقد است رئال مادرید می تواند دوباره به دوران اوج خود بازگردد چون تیم بزرگی است.

والورده: رئال مادرید دوباره به دوران اوج خود باز خواهد گشت

به گزارش خبرنگاران و به نقل از آس، بارسلونا یکشنبه شب در هفته دهم لالیگا پنج بر یک رئال مادرید را شکست داد و به صدر جدول صعود کرد.

ارنستو والورده گفت: در نیمه اول مالکیت توپ را در اختیار داشتیم. به خوبی توپ را راهنمایی می کردیم و تیم حریف مجبور شده بود در زمین خودش بازی کند. آنها تنها می توانستند از راه دور به سمت دروازه مان ضربه بزنند. این بازی مورد دلخواهمان بود. در نیمه دوم مادرید تغییر کرد. تیم حریف بازیکنان فوق العاده ای دارد و ما را شگفت زده کرد. در برخی از لحظات تحت فشار قرار گرفتیم اما توانستیم دوباره به حریف ضربه وارد کنیم.

سرمربی بارسلونا در ادامه اظهار کرد: می دانم فوتبال چگونه است و با توجه به تجربه کمی که دارم از این قضیه آگاهم. گاهی اوقات تصمیمتان نتیجه بخش نیست اما برخی اوقات خلاف آن اتفاق می افتد. بستگی به شرایط بازی دارد. ما می توانیم از این پیروزی لذت ببریم اما نمی توانیم به تعطیلات برویم.

سرمربی اسپانیایی اضافه کرد: از نتیجه کسب شده به خاطر مردم و طرفدارانمان خیلی خوشحالیم. می دانیم که چنین پیروزی در ال کلاسیکو چه معنایی دارد. اکنون می توانیم کمی بیش از گذشته لذت ببریم. امیدوارم این برد در قهرمانی مان در لالیگا تاثیرگذار باشد. سال گذشته زمانی که مقابل رئال مادرید در سوپرجام اسپانیا شکست خوردیم در شرایط خیلی بدی قرار داشتیم اما اکنون همه چیز عوض شده است.

والورده در مورد اخراج احتمالی یولن لوپتگی گفت: دوست ندارم هیچ سرمربی ای اخراج گردد چه سرمربی رئال مادرید باشد چه اوئسکا؛ گرانادا یا بارسلونا.

سرمربی اسپانیایی در مورد سه پیروزی پیاپی خود بدون لیونل مسی اظهار کرد: زمانی که این بازیکن آسیب دید برای همه سوال شده بود که بارسلونا چگونه بازی می نماید. ما از پیروزی های کسب شده خوشحال هستیم اما همانطور که پیش از این گفته بودم با حضور مسی این پیروزی ها دلچسب تر می گردد.

سرمربی بارسلونا در سرانجام اظهار کرد: به پنج تایی کردن رئال مادرید فکر نمی کنم. این موضوع تنها در ذهن طرفداران است. تنها از پیروزی کسب شده خوشحال هستم. چنین شکستی نیز دردناک است. رئال مادرید حتی با وجود این باخت سنگین رقیب اصلی ما محسوب می گردد چون تیم بزرگی است. آن ها دوباره به دوران اوج خود باز خواهند گشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "والورده: رئال مادرید دوباره به دوران اوج خود باز خواهد گشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "والورده: رئال مادرید دوباره به دوران اوج خود باز خواهد گشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید