نمی توانم خاطرات خوشم را فراموش کنم

به گزارش وبلاگ میهن، به گزارش خبرنگاران، فرناندو گابریل گفت: من پرسپولیس را خیلی دوست دارم. بعد از جدایی چند تیم عوض کردم ولی حال و هوای آن را نداشت. خاطرات پرسپولیس را همیشه در ذهن خودم مرور می کنم و پرسپولیس در قلب من جای دارد.

نمی توانم خاطرات خوشم را فراموش کنم

وی ادامه داد: چه خودم و چه همسرم زندگی در تهران را دوست داشتیم. برای ما شهری خوب و پر از خاطره بود. در این چند سال هم نتایج پرسپولیس و قهرمانی ها را دنبال می کردم. بابت آنها هم خیلی شادمان بودم. واقعیت این است که وقتی در جایی مثل پرسپولیس بازی می کنید سخت است که دیگر آن را فراموش کنید.

هافبک پیشین پرسپولیس که از این باشگاه بابت عدم دریافت مطالبات خود شکایت هم کرده است ادامه داد: هواداران پرسپولیس هم هنوز به من لطف دارند. پیام های محبت آمیز می دهند. گویی هنوز عضوی از پرسپولیس باشم و این برای من جالب است و باعث شده تا این ارتباط عاطفی را حفظ کنیم.

فرناندو خاطر نشان کرد: امیدوارم باز هم یک روزی به تهران بیایم و خاطرات را زنده کنم. دوست دارم این زمان خیلی دور نباشد. برای من خوشایند نبود و نیست با توجه به علاقه ای که به پرسپولیس و هوادارانش دارم، این موضوع را در رکن قضائی فیفا دنبال کنم و خدای ناکرده ایم مساله برای باشگاه مشکل ساز شود. شادمانم که خارج از آن جا به تفاهم ارزشمندی رسیدیم.

وی در خاتمه اضافه کرد: پرسپولیس را به قدری دوست دارم که حتی خواستم برای من پیراهن تیم را بیاورند نا آن را هم یادگار داشته باشم. باز هم از مدیریت باشگاه و از معاونان ایشان که به این جا آمدند تشکر می کنم. تفاهمی که به آن رسیدم واقعاً ارزشمند بود. امیدوارم در آینده نزدیک تهران و هواداران را از نزدیک ببینم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نمی توانم خاطرات خوشم را فراموش کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمی توانم خاطرات خوشم را فراموش کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید