نقش پررنگ رئیس کمیته المپیک بحرین در پیروزی مقابل ایران

به گزارش وبلاگ میهن، به گزارش خبرنگاران، تیم ملی فوتبال بحرین در دیدار مقابل ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 قطر و انتخابی جام ملت های 2023 آسیا در حالی با یک گل پیروز شد که بیش از همه نام ناصر بن حمد آل خلیفه در مصاحبه بحرینی ها به چشم می آید.

نقش پررنگ رئیس کمیته المپیک بحرین در پیروزی مقابل ایران

تقریبا تمام بازیکنان و مسئولان فوتبال بحرین پس از این پیروزی از ناصر و نقش او در این پیروزی یاد کردند. حتی وزیر امور خارجه بحرین هم با انتشار عکس و پیامی، به ناصر بن حمد ناصر اشاره نمود و کوشش و حمایتش در برد مقابل ایران را ستود.

اما ناصر کیست؟ ناصر بن حمد فرزند حمد بن عیسی پادشاه بحرین است که در یک مدرسه نظامی در بریتانیا تحصیل کرد و در حال حاضر فرمانده گارد پادشاهی این کشور است.

ناصر علاقه زیادی به ورزش دارد و همزمان رئیس کمیته ملی المپیک بحرین است. وی در بازی های آسیایی سال 2006 در رشته استقامت هم به صورت فردی و هم به صورت تیمی به مدال نقره رسید.

ناصر یک روز قبل از بازی ایران، به تمرین تیم ملی بحرین رفت و بازیکنان دور او حلقه زدند. ناصر در این جلسه تمرینی صحبت های حماسی را برای بازیکنان انجام داد و با حمایتش به شکل ویژه، بازیکنان بحرین را از نظر روحی و روانی در سطح بالایی قرار داد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نقش پررنگ رئیس کمیته المپیک بحرین در پیروزی مقابل ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقش پررنگ رئیس کمیته المپیک بحرین در پیروزی مقابل ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید