نصرالله عبداللهی: به خاطر منصوریان بازی را حساس نکنید

به گزارش وبلاگ میهن، مشاور عالی مدیرعامل باشگاه استقلال بر این باور است که بازی عقب افتاده استقلال مقابل ذوب آهن که یکشنبه برگزار می گردد هیچ حساسیتی ندارد.

نصرالله عبداللهی: به خاطر منصوریان بازی را حساس نکنید

استقلال بی پول نیست

نصرالله عبداللهی، تحلیل خود ازبرد اخیراستقلال مقابل پارس جم بیان نموده است: در این بازی رحمتی اصلاً به زحمت نیفتاد و استقلال می توانست حتی سه، چهار گل به پارس جنوبی بزند. با این شرایط، تیم می تواند به کورس قهرمانی بازگردد، چرا که در حال حاضر فاصله استقلال با تیم چهارم جدول تنها دو امتیاز است. عبداللهی تقابل با منصوریان را هم مثل همه بازی های استقلال دانست، بی آنکه حساسیتی داشته باشد: صرف نظر از اینکه علیرضا منصوریان و محمد خرمگاه روی نیمکت ذوب آهن هستند، بازی با این تیم به مانند همه دیدارهای دیگر لیگ است. ذوبی ها به خاطر پیروزی اخیر در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا روحیه خوبی به دست آورده و به روزهای خوب خود بازگشته اند. آنها مدت هااست که شکست نخورده اند. این بازی نباید به خاطر منصوریان حساس گردد، اما برای مردم حساس خواهد بود، چون سرمربی تیم مقابل کسی است که در استقلال سال ها به عنوان بازیکن، کاپیتان و مربی حضور داشته و زحمت کشیده است. طرفداران استقلال منصوریان را دوست دارند و می دانند اتفاقاتی افتاد که او مجبور به رفتن از استقلال شد.

مشاورعالی مدیرعامل باشگاه استقلال درباره مسائلی که دربرگزاری تمرینات به وجود آمد نیزحرف هایی دارد: همه مسائل به خاطر بی پولی بود، اما پول هم باشد، این فصل از هوا زمین خوب کمتر پیدا می گردد. تیم فعلاً در تهرانسر تمرین می نماید تا اینکه زمین چمن صنایع دفاع از زیر کشت خارج گردد و دوباره تمرینات به این مجموعه برود. وقتی زمین تمرین خوب نباشد، طبیعی است بازیکنان اعتراض نمایند، اما خودشان می دانند که بحث بی پولی نیست، بحث نبود زمین مناسب است.

عبداللهی به اختلاف های داخلی دراستقلال نیز اشاره دارد: اختلاف آن طوری نیست که می گویند. خطیر در باشگاه و شفر در زمین فوتبال، کارشان را انجام می دهند. اختلافی هم باشد، آنقدر زیاد نیست که روی تیم تأثیر بگذارد. نظرعبداللهی درباره خارجی های تازه به خدمت گرفته شده نیز این است که هنوزآماده نشده اند: پاتوسی بازیکن خوبی نشان داد، اما او ایسما گونکالوس کمی اضافه وزن دارند. آنها تمرینات جداگانه ای با مربی بدنساز انجام می دهند تا به فرم ایده آل برسند.

10-350

منبع: ایران ورزشی

به "نصرالله عبداللهی: به خاطر منصوریان بازی را حساس نکنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصرالله عبداللهی: به خاطر منصوریان بازی را حساس نکنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید