نادری: آقای روحانی؛ اگر مشکلم حل نشود خداحافظی می کنم

به گزارش وبلاگ میهن، دارنده مدال برنز مسابقات جودو قهرمانی آسیا گفت: سر صحبت من با رئیس جمهور و وزیر ورزش و جوانان است که چرا به بانوان در ورزش رسیدگی نمی گردد.

نادری: آقای روحانی؛ اگر مشکلم حل نشود خداحافظی می کنم

به گزارش گروه رسانه های وبلاگ میهن، زهرا نادری در گفت وگو با فارس با انتقاد از اینکه نام او در بین نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا نیست ، گفت: طی چند روز گذشته اسامی نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام شد اما نمی دانم که چرا نام من در بین نفرات نیست حرف دل من این است که چرا بدون برگزاری انتخابی و اردوی تیم ملی تکلیف نفرات اعزام به مسابقات را روشن می نمایند می خو اهم بدانم بر حسب چه متر و معیاری این دو نفر را به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام می نمایند فقط شنیدم دو مرحله اردو در مشهد برگزار گردیده است اگر ملاک انتخاب بازیکنان رنکینگ است که من بالاترین رنکینگ بانوان ایران را دارم اگر متر و معیار مدال ورزشکار است که من از همه این نفرات مدال های بیشتری را در مسابقات مختلف کسب کردم این دو جودوکار مدال آسیایی ندارم اما من دو مدال آسیایی دارم و یکبار عنوان پنجمی و یکبار عنون هفتمی در آسیا کسب کردم.

وی در ادامه انتقاد های خود بیان کرد: آنها در مسابقات کوراش که در لبنان برگزار گردید مدال کسب کردند من نیز در همان مسابقات مدال کوراش را به دست آوردم ضمناً تفاوت من با آنها این است که در آن سالی که من از جوانان تازه به بزرگسالان آمده بودم مدال کسب کردم اما آنها عضو تیم ملی بزرگسالان بودند.

نادری در ادامه صحبت های خود اعلام نمود: من واقعاً عاشق این رشته هستم اما با توجه به اتفاقاتی که اتفاق افتاده ناچارم اگر مسائلم حل نگردد در اوج این رشته را کنار بگذارم. می دانم این صحبت ها برایم حاشیه ساز خواهد شد اما حرف هایم را می زنم تا همه بدانند حق با من است. من رکورددار بانوان در این رشته هستم، اما نمی دانم چرا در آستانه اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا فدراسیون من را جا می گذارد برای برطرف مشکلم با سرمربی تیم ملی صحبت کردم و از او سوال کردم که ملاک انتخاب شما از نفرات اعزامی به هنگ کنگ چه بوده، او مدعی شد درخشان رئیس فدراسیون جودو اعلام نموده هر جودوکاری که سال قبل در مسابقات آسیای ازبکستان حضور داشته راهی این مسابقات می گردد من 8 سال در تمام رده های نوجوانان، جوانان و بزرگسالان فیکس تیم ملی بوده ام و تنها در مسابقات ازبکستان که فروردین سال 95 برگزار گردیدن توانستم حضور پیدا کنم

وی در خصوص دلیل عدم حضور خود در مسابقات قهرمانی آسیا که سال 95 در ازبکستان برگزار گردید گفت: دلیل عدم اعزامم به آن مسابقات را همه می دانند. با توجه به مصدومیتی که از ناحیه کتف داشتم پزشکان توصیه نموده بودند که به هیچ عنوان نباید تمرین کنم، اما سال گذشته پیش از اعزام سرمربی تیم ملی ناچارم کرد تا در مسابقات انتخابی شرکت کنم و به همین دلیل مصدومیت من تشدید پیدا کرد و کارم به جراحی کشید به همین دلیل نتوانستم در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت کنم. من با همان شرایط سمیه حیدری را شکست دادم، اما مصدومیتم به قدری شدید بود که دقیقا روزی که ملی پوشان در ازبکستان مبارزه می کردند من در اتاق جراحی تحت عمل جراحی قرار گرفتم؛ این در حالی است که خواهرزاده بعضی ها به خاطر مصدومیت بسیار کوچکی در انتخابی شرکت نکردند اما من با این همه مدال آوری در آن شرایط باید در انتخابی شرکت می کردم.

دارنده مدال مسابقات قهرمانی آسیا در ادامه صحبت های خود، اعلام نمود: جودوکاران کره جنوبی، قرقیزستان و چین را تا به حال هیچ جودوکار ایرانی نتوانسته شکست دهد، اما من همه آنها را شکست دادم. در مسابقات آسیایی جوانان هنگ کنگ من با این نفرات مبارزه کردم و مدال برنز را به دست آوردم و رکورد بانوان کشور به نام من ثبت شد.

نادری در ادامه صحبت های خود بیان کرد: من سال های در این رشته جان کنده ام و تمام زندگی خودم را فدای جودو نموده ام می خواهم ببینم چرا باید حق من را نادیده بگیرند. سر صحبت من با رئیس جمهور و وزیر ورزش است. من یک جوان 23 ساله هستم و چرا باید حق من را نادیده بگیرند. بارها به دلیل مصدومیت در جودو تحت عمل جراحی قرار گرفتم اما چرا کسی به فکر من نیست. آقای رئیس جمهور چرا به مسائل بانوان در ورزش رسیدگی نمی گردد؟ چرا وزیر ورزش و جوانان به فدراسیون ها سرکشی نمی کند من بارها خودم را در مسابقات آسیایی اثبات کردم و چرا کسی به فکر حال و روز من نیست، چرا افرادی که مثل من از قشر ضعیف جامعه هستند باید حقشان پایمال گردد؟ متأسفم از اینکه این حق خوری ها در ورزش دیده می گردد اما کسی پاسخگو نیست من هم ناچارم این مسائل حل نگردد علیرغم میل باطنی جودو را برای همواره کنار بگذارم.

بازگشت به صفحه سایر رسانه ها

منبع: تسنیم

به "نادری: آقای روحانی؛ اگر مشکلم حل نشود خداحافظی می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نادری: آقای روحانی؛ اگر مشکلم حل نشود خداحافظی می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید