ناتالی پورتمن کلاس آنلاین بازیگری گذاشت

به گزارش وبلاگ میهن، بازیگر برنده اسکار برای نخستین بار یک کلاس آنلاین بازیگری برگزار می نماید.

ناتالی پورتمن کلاس آنلاین بازیگری گذاشت

به گزارش مهر به نقل از ورایتی، ناتالی پورتمن که برای بازی در قوی سیاه برنده جایزه اسکار شده و بازیگر فیلم هایی چون جکی بوده است اولین کلاس آنلاین بازیگری خود را برگزار می نماید.

در این کلاس که قیمت آن 90 دلار است، دسترسی نامحدود به این بازیگر ممکن می گردد و او در آن از تجربیاتش در بیش از 25 سال سابقه بازیگری سخن می گوید.

در این دوره او از روش های مختلف بازیگری از جمله اینکه چگونه باید نقشه خلق یک شخصیت را کشید، چگونه درباره شخصیت ها برای نقش های تاریخی و داستانی تحقیق می نماید، چطور با یک کارگردان کار می نماید، چطور از نظر فیزیکی و شهودی خود را برای هر شخصیت آماده می نماید و چگونه تفاوت های زبانی و صدایی هر نقش را درمی آورد، صحبت می نماید.

پورتمن با انتشار اعلامیه ای نوشت: بازیگری یک تجربه شادی بخش است. اجرای همدلی و نمایش. باید آزاد و خلاق باشید، سعی کنید چیزهای جدید را کشف و اشتباه کنید. این راهی است که من آموختم.

وی افزوده است: خیلی هیجان زده هستم که در این کلاس، آنچه را در بیش از 25 سال به عنوان یک بازیگر تجربه کردم با شما به اشتراک می گذارم. چیزهایی را که برای من مؤثر بودند و چیزهایی را که دیده ام برای دیگران مؤثر بوده اند و چیزهایی را که خلق کردم تا به خودم یاری کنم.

پورتمن در بیش از 40 فیلم ظاهر شده و از 10 سالگی کارش را با ایفای نقش در حرفه ای لوک بسون در کنار ژان رنو آغاز نموده است. وی بازیگر فیلم هایی چون جنگ ستارگان بوده و جایزه اسکار و گلدن گلوب را برای بازی در فیلم قوی سیاه ساخته دارن آرنوفسکی به دست آورده است. او نامزدی اسکار را برای جکی در سال 2016 و نزدیک تر در سال 2004 در کارنامه دارد.

برگزاری کلاس های آنلاین بازیگری از سال 2015 در مستر کلاس در سن فرانسیسکو آغاز شده است. پیشتر چهره های سرشناسی از جمله مارتین اسکورسیزی، ران هاوارد، اسپایک لی، جودی فاستر، میرا نیر، کن برنز، استیو مارتین و آرون سورکین با این کمپانی برای آموزش داشته هایشان همکاری نموده اند.

برای شرکت در هر دوره این کلاس ها 90 دلار باید پرداخت و برای یک سال 180 دلار. این کمپانی تاکنون بیش از 50 دوره آنلاین برگزار نموده است.

کلاس پورتمن به وسیله masterclass.com/np در دسترس است.

منبع: همشهری آنلاین

به "ناتالی پورتمن کلاس آنلاین بازیگری گذاشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناتالی پورتمن کلاس آنلاین بازیگری گذاشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید