میزان بدهی باشگاه استقلال معین شد

به گزارش وبلاگ میهن، میزان بدهی باشگاه استقلال در کمیته معین وضعیت فدراسیون فوتبال معین شد.

میزان بدهی باشگاه استقلال معین شد

به گزارش ، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال جمشید نورشرق درباره احتمال حذف باشگاه استقلال تهران از لیگ قهرمانان آسیا گفت: اعتقاد دارم مشکل باشگاه استقلال برای دریافت مجوز حرفه ای و حضور در مسابقات آسیایی قابل حل خواهد بود. به هر ترتیب 2 باشگاه پرسپولیس و استقلال با مسائل عجیبی در مورد پرونده های اقتصادی روبرو هستند. از سویی امکان دریافت یاری از دولت را طبق قانونی ندارند و از جهتی امکان خصوصی سازی هم برای این دو باشگاه نیست. در این شرایط با بدهی های انباشته ای روبرو می شوند که در چنین مقاطعی مشکل ساز شده و به طور مثال مانع از صدور مجوز حرفه ای می گردد. البته مسئولان باشگاه پرسپولیس جهت حل پرونده ها و پرداخت بدهی ها اقدام کردند، مسئولان و نمایندگان باشگاه استقلال هم کوشش زیادی تا امروز داشته اند و این اراده در مجموعه باشگاه استقلال دیده می گردد که کوشش می نمایند بخش باقی مانده بدهی ها را پرداخت نمایند.

رئیس کمیته وضعیت بازیکنان اضافه نمود: من نسبت به این موضوع و حل مسائل باشگاه استقلال در این زمینه خوش بین هستم. البته صلاحیت ما در این حوزه است که در مورد پرونده های موجود در کمیته وضعیت و بدهی های این بخش اظهار نظر کنیم، اما مسئله بدهی های اقتصادیاتی طبیعتا بر عهده مراکز و سازمان های دیگری است، اما در مورد پرونده های جاری در کمیته وضعیت بدهی باشگاه استقلال در حدود 800 میلیون تومان است که مسئولان این باشگاه به دنبال حل مسئله هستند.

نورشرق در خاتمه گفت:همه ما در کنار هم برای یاری به کلیه باشگاه های ایرانی حاضر در مسابقات آسیایی به عنوان نمایندگان فوتبال ایران باید یاری کنیم. البته این یاری به معنی تخلف و اعلام اطلاعات نادرست نیست چراکه وظیفه کمیته وضعیت اعلام دقیق شرایط و وضعیت پرونده هاست، اما حداقل می توانیم با هدایت کردن مدیران این باشگاه ها در جهت درست برای حل مسئله کوشش کنیم. فکر می کنم در این سال هم مثل سنوات گذشته از تمامی ظرفیت ها به منظور همراهی و انجام هماهنگی های لازم برای صدور مجوز حرفه ای نمایندگان فوتبال ایران در رقابت های آسیایی استفاده شده که امیدوارم نتیجه بخش باشد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "میزان بدهی باشگاه استقلال معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میزان بدهی باشگاه استقلال معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید