متاسفم که تهران تیمی را حمایت نکرد، تکلیف پاداش مجلس معین نیست

نسیمه غلامی در مصاحبه با خبرنگاران درباره سرانجام مرحله دوره ای رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان و آغاز مرحله پلی آف گفت: متاسفانه تیم ما (پویندگان فجر شیراز) نتوانست به مرحله پلی آف راه پیدا کند. من کمی دیر به این تیم ملحق شدم چرا که می خواستم بهترین انتخاب را داشته باشم. شیراز تیم خوبی بود. این تیم برای قهرمانی بسته شده بود اما بدشانسی آورد و نتوانست به پلی آف صعود کند.

متاسفم که تهران تیمی را حمایت نکرد، تکلیف پاداش مجلس معین نیست

بازیکن تیم پویندگان فجر شیراز ادامه داد: به هر حال توپ گرد است؛ یک زمانی گل می گردد و یک زمانی با بدشانسی گل نمی گردد. چهار تیم پیروز شدند به پلی آف راه پیدا نمایند که حقشان بود. تیم های دختران کویر و مس رفسنجان نیز جزو چهار تیم حاضر در پلی آف هستند. تیم مس با مدیریت اعتدادی بازی های خوبی ارائه داد و پیروز شد راهی پلی آف گردد.

غلامی اضافه نمود: در کل رقابت های لیگ سال جاری به دلیل تقسیم شدن ملی پوشان در سایر تیم ها شرایط خوبی داشت و تا آخرین لحظه تکلیف چهار تیم حاضر در پلی آف تعیین نبود. کیفیت مسابقات سال جاری بالا بود و نتایج رقابت ها از پیش تعیین نبود.

کاپیتان تیم ملی فوتسال بانوان در ادامه درباره نبود تیم تهرانی در مسابقات گفت: متاسفم که تهران به این بزرگی هیچ تیمی در مسابقات نداشت. من به همراه فرزانه توسلی و آرزو صدقیانی که بازیکن تهران هستیم باید در تیم های شهرستانی بازی کنیم و شهر خودمان تیمی را حمایت نمی کند. تهران هیچ تیمی نداشت و کرمان دو تیم را در مسابقات حمایت کرد.

نسیمه غلامی درباره عدم پرداخت پاداش های رقابت های قهرمانی آسیا نیز گفت: هنوز پاداش قهرمانی آسیا پرداخت نشده است. در آخرین تماسی که با صوفی زاده داشتم گفته بود در اولین فرصت و به زودی پاداش ها را پرداخت خواهند کرد.

او در پاسخ به این سوال که آیا پاداش مجلس شورای اسلامی در اختیار فدراسیون است یا خیر؟ گفت: در این باره بسیار پیگیری نموده ام اما ظاهرا پاداش مجلس دست فدراسیون نرسیده است و هنوز تکلیف این پاداش تعیین نیست. تا جایی که اطلاع دارم و طبق صحبت های صوفی زاده این پول نزد فدراسیون نیست.

غلامی در سرانجام گفت: در حال حاضر با سرانجام مرحله دوره ای مسابقات لیگ، تمرینات خود را اختصاصی پیگیری می کنم تا با آغاز اردوهای تیم ملی آماده باشم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "متاسفم که تهران تیمی را حمایت نکرد، تکلیف پاداش مجلس معین نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متاسفم که تهران تیمی را حمایت نکرد، تکلیف پاداش مجلس معین نیست"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید