فینال لیگ قهرمانان اروپا، سرقت بلیت تماشاگران توسط مأموران قلابی

به گزارش وبلاگ میهن، فوتبال جهان- در آستانه دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا، از بعضی هوادارانی که برای دیدن این بازی به شهر مادرید رفته اند، دزدی شد.

فینال لیگ قهرمانان اروپا، سرقت بلیت تماشاگران توسط مأموران قلابی

به گزارش وبلاگ میهن، اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) در آستانه دیدار امشب (شنبه) فینال لیگ قهرمانان اروپا به طرفداران حاضر در شهر مادرید هشدار داد که مراقب گروه سازمان یافته ای باشند که با ترفندهای خاص سعی در ضبط و سرقت بلیت های طرفداران دارند. یوفا تأکید کرد که تنها محل کنترل بلیت در استادیوم واندا متروپولیتانو است و به هیچ وجه فریب سودجویان و مأموران قلابی را نخورند.

پلیس اسپانیا در آستانه فینال معتبرترین تورنمنت باشگاهی یوفا، تعدادی مأموران قلابی را با دستگاه های تقلبی دستگیر نموده که در نزدیکی استادیوم واندا متروپولیتانوی شهر مادرید با ایست بازرسی های تقلبی به منظور بازرسی از طرفداران و کنترل الکترونیک بلیت، سعی در ضبط و سرقت بلیت طرفداران داشته اند.

به طرفداران لیورپول و تاتنهام روی هم رفته 33 هزار و 226 بلیت تخصیص داده شده است، این در حالی است که استادیوم واندا متروپولیتانو 68 هزار نفر گنجایش دارد. گفته می گردد بازار سیاه بلیت فروشی در شهر مادرید داغ است و دلالان، بلیت ها را بین 1000 تا 2000 یورو می فروشند.

تیم های لیورپول و تاتنهام از ساعت 23:30 امشب در استادیوم خانگی اتلتیکومادرید به مصاف هم می روند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فینال لیگ قهرمانان اروپا، سرقت بلیت تماشاگران توسط مأموران قلابی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فینال لیگ قهرمانان اروپا، سرقت بلیت تماشاگران توسط مأموران قلابی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید