فوتبال دنیا، نیکو کواچ: حواشی اخیر از طرف افرادی مطرح گردیده که در باشگاه نیستند، جو رختکن ما مثبت است

نیکو کواچ پیش از بازی هفته پیش ِروی تیمش در بوندس لیگا درباره حواشی اخیر رختکن بایرن مونیخ شرح داد.

فوتبال دنیا، نیکو کواچ: حواشی اخیر از طرف افرادی مطرح گردیده که در باشگاه نیستند، جو رختکن ما مثبت است

به گزارش خبرنگاران، نیکو کواچ در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل بوروسیامونشن گلادباخ در هفته ششم رقابت های بوندس لیگای یک آلمان از بازیکنان خود خواست حواشی اخیر را با کسب پیروزی فراموش نمایند.

او در این باره گفت: سیستم چرخشی را در چند بازی ابتدای فصل انجام دادیم و موفق عمل کردیم. باید به بازیکنان آماده و تازه نفس میدان داد. ما 3 بازیکن مصدوم داریم و تقریباً هر 3 روز یک بار بازی خواهیم کرد. می دانم اخبار مربوط به حواشی اخیر رختکن از کجا نشئت گرفته است. چنین خبرهایی از افرادی نقل می شوند که در باشگاه حضور ندارند. جو رختکن تیم مثبت است. بازیکنانی که بازی نمی نمایند، از شرایط ناراضی هستند. تا وقتی برنده نشویم، خوشحال نیستیم.

کواچ در ادامه گفت: اخبار برخی مجلات برایم جالب است چون چندین هفته قبل همین نشریات ما را مورد ستایش قرار داده بودند و پیش بینی کردند فصل را بدون شکست به اتمام می رسانیم. شایعات را جدی نمی گیرم چون هیچ بازیکنی نگفته برنامه مشخصی برای بازی ها نداریم. دیروز در خبری نوشته گردیده بود زمانی که ما به تمرین کردن اختصاص می دهیم، بسیار کم است! وقتی هفته ای 3 بار تمرین می کنیم، واضح است که جلساتی کوتاه وجود خواهد داشت و صرفاً روی برخی فاکتورهای خاص تمرکز می کنیم. اکنون نمی خواهیم درباره بحران صحبت کنیم. شرایط چندان خوب پیش نرفته و این اتفاق برای هر تیمی رخ می دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، نیکو کواچ: حواشی اخیر از طرف افرادی مطرح گردیده که در باشگاه نیستند، جو رختکن ما مثبت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، نیکو کواچ: حواشی اخیر از طرف افرادی مطرح گردیده که در باشگاه نیستند، جو رختکن ما مثبت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید