فضای پارک رایگان در محل های تعیین شده برای معلولان و جانبازان

به گزارش وبلاگ میهن، اعضای شورای اسلامی شهر تهران بهای خدمات پارکینگ برای معلولان و جانبازان در فضاهای از پیش تعیین شده در سال 99 را رایگان کردند.

فضای پارک رایگان در محل های تعیین شده برای معلولان و جانبازان

به گزارش وبلاگ میهن، صبح امروز در جلسه شورای اسلامی شهر تهران پیشنهادات اعضای شورا در خصوص لایحه تعیین نرخ ورودی به پارکینگ ها روی میز بررسی شورا قرار گرفت و محمد سالاری پیشنهاد داد که فضاهای پارک در پارکینگ های شهرداری برای معلولان و جانبازان رایگان باشد.

محسن هاشمی در واکنش به این پیشنهاد اظهار کرد: در همه جای دنیا جای مخصوصی را با علامت جای پارک معلول تعیین می کنند و معلولان اگر در این فضاها خودروی خود را پارک کنند توقف برای آنها رایگان می شود.

علیخانی رئیس کمیسیون حمل و نقل شورا نیز پیشنهاد داد: از آن جا که همه معلولان و جانبازان پلاک معلول ندارند قرار شد این افراد در سامانه ثبت نام کنند و هر جایی که خودروی خود را پارک کردند برای آنها رایگان باشد.

حجت نظری نیز بیان کرد: در حال حاضر بسیاری از معلولان به دلیل محدودیت هایشان نمی توانند وارد جامعه شوند و به نظرم باید همه فضاهای پارکینگ برای خودروی معلولان و جانبازان رایگان شود.

به گزارش وبلاگ میهن، نهایتا اعضای شورای اسلامی شهر تهران به این پیشنهاد که معلولان و جانبازان در همه فضای پارکینگ خدمات رایگان دریافت کنند رأی مثبت ندادند و بر همین اساس معلولان می توانند در محل های تعیین که برای آنها در نظر گرفته شده خودروی خود را رایگان پارک کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فضای پارک رایگان در محل های تعیین شده برای معلولان و جانبازان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فضای پارک رایگان در محل های تعیین شده برای معلولان و جانبازان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید