فروش پایین آیفون XR در ژاپن حاشیه ساز شد ، اپل به اهالی پکن تخفیف می دهد

به گزارش وبلاگ میهن، همانطور که برخی از پیشبینی ها از مدتی پیش اعلام نموده بودند، گوشی های مدل آیفون XR شرکت اپل در بازار فروش با استقبال گسترده ای روبرو نشده اند.

فروش پایین آیفون XR در ژاپن حاشیه ساز شد ، اپل به اهالی پکن تخفیف می دهد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، با وجود همه پیشبینی ها، گوشی های آیفون XR نتوانسته اند موفقیت قابل توجهی را در بازار به نام خود ثبت نمایند و این موضوع در یکی از بازارهای هدف اپل یعنی ژاپن بیش از دیگر نقاط تعیین و محسوس است.

اکنون گزارش شده که اپل در حال برنامه ریزی برای یاری به شرکای تجاری خود در ژاپن است تا تخفیف هایی برای مشتریان آیفون XR ارائه دهد.

برنامه ریزان این طرح انتظار دارند که تخفیف آیفون XR به افزایش تعداد مشتریان این شرکت یاری کند.با این حال، بسیاری از فراوری نمایندگان گوشی های هوشمند در طول فصل تعطیلات به طور منظم تخفیف می دهند. بنابراین اقدام اپل آنچنان اقدام عجیبی هم نیست.

به نظر می رسد این جدیدترین کوشش اپل برای جبران مشکلاتش در بخش فروش است. اوایل ماه جاری نیز، Nikkei گزارش داد که اپل از تامین نمایندگان خواسته است تا طرح های خود را برای افزایش فراوری آیفون XR لغو کند. این یعنی؛تقاضا برای این دستگاه به اندازه پیش بینی های شرکت اپل نبود. بسیاری از تحلیلگران بازار نیز فروش آیفون XR را بسیار پایین پیشبینی نموده بودند.

آیفون XR ارزان تر از سه مدل دیگری است که در امسال عرضه می شوند. این نوع آیفون شامل بسیاری از ویژگی های موجود در گوشی های آیفون XS و آیفون XS Max، از جمله پشتیبانی از Face ID و صفحه نمایش بزرگ است اما جالب است که بسیاری از مشتریان، از جمله مشتریان ژاپنی، هنوز هم آیفونهای قدیمی را ترجیح می دهند.

همانطور که اشاره شد، بسیاری از فراوری نمایندگان دیگر در حوزه تلفنهای همراه، از جمله سامسونگ و گوگل نیز تخفیف هایی را به خریداران خود به ویژه در ایالات متحده پیشنهاد می دهند. بنابراین باید دید اقدام اپل چه بازخوردی خواهد داشت.

منبع: انتخاب

به "فروش پایین آیفون XR در ژاپن حاشیه ساز شد ، اپل به اهالی پکن تخفیف می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش پایین آیفون XR در ژاپن حاشیه ساز شد ، اپل به اهالی پکن تخفیف می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید