طرح توسعه تماشاخانه سنگلج را اجرایی کنید

به گزارش وبلاگ میهن به نقل از روابط عمومی تماشاخانه سنگلج، هجدهم مهر پنجاه و سومین سالگرد تاسیس تماشاخانه سنگلج است به همین مناسبت، پریسا مقتدی مدیر تماشاخانه سنگلج در یادداشتی مطالبه طرح توسعه و گسترش تماشاخانه سنگلج از شهرداری تهران را از اولویت های خود دانست.

طرح توسعه تماشاخانه سنگلج را اجرایی کنید

در یادداشت پریسا مقتدی آمده است:

پنجاه و سومین مهر تماشاخانه سنگلج را همچنان پرفروغ و با یاد هنرمندان به نامی چون بهرام بیضایی، عباس جوانمرد، رکن الدین خسروی، غلامحسین ساعدی، علی نصیریان، جعفر والی، پرویز فنی زاده، داود رشیدی، عزت الله انتظامی و ... شروع می کنیم.

ماندگارترین چهره های تئاتر ایران چراغ تماشاخانه ای را روشن کردند که امروز چراغ بیداری محله سنگلج است. تئاتر سنگلج تنها یک تماشاخانه نیست بلکه موزه تاریخ تئاتر معاصر ایران است که پس از گذشت 53 سال هنوز تماشاگران شیفته نمایش ایرانی حمایت خود را از آن دریغ نکرده و همواره چراغ آن با همان شور و حرارت همیشگی اش روشن است.

امروز ما خادمان خاستگاه تئاتر ملی ایران، سنگلج، که علی رغم همه کوششِ خود، راهِ درازی برای حفاظت، توسعه و اعتلای صندلی آن در پیش داریم، مطالبه طرح توسعه و گسترش تماشاخانه سنگلج از شهرداری تهران را از اولویت های خود می دانیم که نیازمند همت همگانی شورای محترم شهر، هنرمندان و مسئولان تئاتری است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "طرح توسعه تماشاخانه سنگلج را اجرایی کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح توسعه تماشاخانه سنگلج را اجرایی کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید