صدور صورت وضعیت پروژه های عمرانی الکترونیکی می گردد

به گزارش وبلاگ میهن به نقل از شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، شاپور پولادی شفاف سازی رویه ها و سیستم گردش اطلاعات را یکی از مهمترین اهداف این شرکت برشمرد و گفت: ایجاد و توسعه سامانه های الکترونیکی و پورتال شرکت در بخش ها و معاونت های مختلف موجب حذف مراجعه حضوری پیمانکاران و مشاوران گردیده است به طوری که از طریق سیستم اتوماسیون اداری مکاتبات در هر سطح از شرکت انجام می گردد.

صدور صورت وضعیت پروژه های عمرانی الکترونیکی می گردد

معاون توسعه مدیریت و منابع ادامه داد: این دسترسی در کلیه سطوح و معاونت های شرکت ایجاد گردیده که علاوه بر صرفه جویی در وقت موجب کاهش هزینه های جاری پیمانکاران و مشاوران نیز می گردد.

وی شرکت ساخت را مجری سامانه ارزیابی تملک در کل وزارت راه و شهرسازی معرفی و مطرح نمود: در بخش نرم افزار نیز با استفاده از ظرفیت های دولت الکترونیک با ایجاد سامانه های مختلف حقوقی، پرسنلی، مالی، حقوق و دستمزد، مناقصه ها و مزایده ها و کنترل پروژه گام های مهمی برداشته گردیده است.

پولادی تاکید نمود: پیاده سازی بانک اطلاعاتی متمرکز و جامع در شرکت و برقراری ارتباط بین سامانه های ایجاد گردیده نیز بخش دیگری از برنامه های این معاونت در سالجاری است.

معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت ساخت و توسعه از راه اندازی سامانه الکترونیکی تهیه، ارسال و آنالیز صورت کارکرد پروژه ها در آینده نزدیک اطلاع داد و گفت: این اقدام موجب حذف فرآیندهای اداری و تسهیل ارتباط میان شرکت و ارباب رجوع خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "صدور صورت وضعیت پروژه های عمرانی الکترونیکی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور صورت وضعیت پروژه های عمرانی الکترونیکی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید