شش سوال ساده از انصاری فرد، با اجازه اوباش مجازی!

به گزارش وبلاگ میهن، در این مطلب شش سوال از مدیرعامل مخلوع پرسپولیس پرسیده می گردد. به این امید که برای آنها پاسخی غیر از مظلوم نمایی و فرافکنی پیدا گردد

شش سوال ساده از انصاری فرد، با اجازه اوباش مجازی!

وبلاگ میهن- رسول بهروش: با اعلام برائت از هیات مدیره فرمایشی و ناکارآمد پرسپولیس، از دندانپزشک تازه رسیده وزیر تا سایه نشین های مرموزی همچون عرب، نبی، رغبتی و هاشمی که امضای شان پای از دست دادن برانکو و بدعهدی با او در تاریخ ماندگار خواهد بود، همچنین با کسب اجازه از اوباش و هولیگان های مجازی که در شش ماه گذشته آماده همه رقم حمله کورکورانه به منتقدان محمدحسن انصاری فرد بوده اند، در این مطلب شش سوال از مدیرعامل مخلوع پرسپولیس پرسیده می گردد. به این امید که برای آنها پاسخی غیر از مظلوم نمایی و فرافکنی پیدا گردد.

یک- جناب انصاری فرد فرموده اند وزیر ورزش نمی خواست ایشان با پرسپولیس قهرمان گردد؛ اگر نمی خواست چرا شخصا پای حکم مدیرعاملی شما را امضا کرد؟ محمدحسن اضافه نموده وزیر از او به عنوان مهره ای برای آرام کردن طرفداران بعد از جدایی برانکو استفاده کرد؛ خب شما که فهمیدید چرا به همین راحتی آلت دست شدید؟ کدام آدم شریف و آزاده ای از شوق سِمت تن به مهره بودن می دهد؟ اگر هم حرف و حدیث ها درست است و از جایی غیر از وزارت سفارش شدید که این دیگر عذر بدتر از گناه است. کلاه تان را بالاتر بگذارید.

دو- بیایید هزینه کادرفنی پرسپولیس در نیم فصل دوم را سرانگشتی حساب کنیم؛ چهارونیم میلیارد تومان چک شهرخودرو بابت رضایتامه یحیی گل محمدی، یک ونیم میلیارد تومان خسارت پاس نشدن چک ها که با ابتکار آقای انصاری فرد در قرارداد گنجانده شد، دو میلیارد و 200 میلیون تومان دستمزد خود یحیی و 600 هزار دلار تتمه دستمزد گابریل کالدرون که از این مقدار 450 هزار دلار غرامت ادعایی بابت نیم فصل دوم است. مجموع اینها رقمی حدود 16 میلیارد تومان می گردد. 16 میلیارد برای یک نیم فصل! اصلا گیریم که کالدرون یک سارق فاسد خودخواه عوضی بود؛ آیا بهتر نبود به جای زمان خریدن برای نمایش دادن، بین دو نیم فصل نیمی از دستمزدش را می دادید و با توجه به یکی از بندهای قراردادش با او قطع همکاری می کردید. چرا نکردید؟

سه- قصه کالدرون فقط قصه تحمیل یک هزینه نجومی کاذب به باشگاه نیست. انصاری فرد با دک کردن او فرصت شکل گیری یک دوره مهم فنی در تاریخ پرسپولیس را از بین برد. یحیی همواره فرصت داشت به پرسپولیس برگردد و حتی آخر همین فصل این اتفاق می توانست به طور مجانی رخ بدهد؛ بدون احتیاج به منت کشی از امثال حمیدوای یا سفارش از بالا. می شد با کالدرون قهرمان لیگ شد و تیم مبتنی بر ضدحمله های برق آسای او را در زمین های هموار لیگ قهرمانان آسیا دید. می شد به مردی اعتماد کرد که قبح نیمکت نشینی بیرانوند و جلال حسینی را شکست و مهدی ترابی را به اوج فوتبالش رساند. محمدحسن یک دوره را در پرسپولیس نابود کرد. مفت و مجانی، پوچ و بی دلیل. تازه نصفه شب مشتلق هم می خواست!

چهار- چرا با وجود همه شعارهای تان با برانکو تفاهم نشد؟ او حتی اگر هزار یورو هم تخفیف می داد، باز غنیمت بود و تازه باشگاه از شر این همه غرامت و پنج درصد جریمه دیرکرد هم خلاص می شد. آیا با بودجه جذب استوکس و اوساگونا و رضایتنامه یحیی، نمی شد حداقل این پرونده را زخمی کرد یا رضایت دستیاران برانکو را گرفت؟

پنج- گفته می گردد مدیریت پیشین پرسپولیس از افشین پیروانی به خاطر تملک غیرقانونی صفحه رسمی اینستاگرام باشگاه و کسب سود قابل ملاحظه چند میلیاردی از این محل به مراجع قضایی شکایت نموده است؛ چرا این شکایت در دوره انصاری فرد مسکوت ماند و پیگیری نشد؟ به راستی منافع باشگاه مهم تر است یا روابط محبت آمیز آدم ها؟ آیا اعاده این مبلغ چشمگیر برای باشگاه پرسپولیس که فقط 750 هزار تومان موجودی در حسابش هست، ارزش و اهمیت ندارد؟ از همه مهم تر اینکه افکار عمومی در حال حاضر با نسبت داده شدن یک اتهام جدی به افشین پیروانی روبرو است؛ بنابراین یا باید اتهام انتسابی اثبات گردد و حق باشگاه برگردد یا اینکه با رد آن، غبار از چهره کاپیتان اسبق سرخپوشان کنار برود. چرا این کار را نکردید آقای انصاری فرد؟ گیرم استوکس حق تان را خورده و دور از دسترس است؛ افشین که همین جاست!

شش- و سوال آخر؛ در این سیستم مزخرف و فشل مدیریت دولتی، آدم ها کی قرار است بابت شکست های شان جواب بدهند؟ البته که انصاری فرد بابت هیچکدام از اینها جوابگو نخواهد بود، همانطور که ایرج عرب جواب حماسه هایی همچون جونیور و بودیمیر را نداد و طاهری هم جوابگوی اوکراینی ها نشد. پس مثل بچه های خوب منتظر فتوحات مشابه جناب رسول پناه باقی می مانیم؛ فقط امیدواریم دندانپزشک وزیر دیگر لشکر جان بر کف اینستاگرامی برای سرکوب منتقدان پیدا نکند!

منبع: همشهری آنلاین

به "شش سوال ساده از انصاری فرد، با اجازه اوباش مجازی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شش سوال ساده از انصاری فرد، با اجازه اوباش مجازی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید