سلطانی فر: استقلال و پرسپولیس باید به مرحله حذفی لیگ قهرمانان برسند، واگذاری آنها به بخش خصوصی قطعی است

به گزارش وبلاگ میهن، مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان تأکید کرد، فرایند واگذاری استقلال و پرسپولیس توسط سازمان خصوصی سازی در سال آینده عملی خواهد شد.

سلطانی فر: استقلال و پرسپولیس باید به مرحله حذفی لیگ قهرمانان برسند، واگذاری آنها به بخش خصوصی قطعی است

به گزارش وبلاگ میهن و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر در دیدار اعضای جدید هیئت مدیره پرسپولیس گفت: بعد از قانون منع بکارگیری بازنشستگان تغییرات زیادی در ترکیب اعضای هیئت مدیره دو باشگاه اسنقلال و پرسپولیس داشتیم و زمان را برای انتخاب بهترین ها و پیشنهاد آنها به مجمع دو باشگاه سر کردیم.

وی در ادامه اضافه کرد: به دنبال افرادی بودیم که با توانایی ها و ظرفیت های مختلف بتوانند به این دو باشگاه پرطرفدار یاری نمایند.

وزیر ورزش و جوانان گفت: انتظار من از اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس این است که در دوره جدید در موضوعات شفافیت اقتصادی و اقتصادیاتی، شکل گیری ارکان و ساختار یک باشگاه، توسعه منابع درآمدی و توجه بیشتر و بهتر به طرفداران و پیشکسوتان با برنامه و منسجم کار نمایند، به خصوص در بخش حسابرسی که توفیقات بسیار خوبی را در این دو سال گذشته داشته ایم.

سلطانی فر ادامه داد : در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا هر دو تیم استقلال و پرسپولیس باید به دور حذفی برسند و از هر دو هیئت مدیره آبی و قرمز می خواهم تمامی تدارکات لازم را برای رسیدن تیم های به دور حذفی به کار گیرند.

وی درباره خصوصی شدن دو باشگاه گفت: قطعاً سال آینده فرایند خصوصی شدن دو باشگاه استقلال و پرسپولیس که مصوب مجلس و دولت محترم است، توسط سازمان خصوصی سازی انجام می گردد.

وزیر ورزش و جوانان در انتها با یادآوری ارزش بالای برند این دو باشگاه گفت: به طور قطع هیئت مدیره استقلال و پرسپولیس برای افزایش درآمدزایی و جذب منابع اقتصادی جدید بایستی برنامه داشته باشند و نگرانی برای طرفداران از این بابت نباشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سلطانی فر: استقلال و پرسپولیس باید به مرحله حذفی لیگ قهرمانان برسند، واگذاری آنها به بخش خصوصی قطعی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطانی فر: استقلال و پرسپولیس باید به مرحله حذفی لیگ قهرمانان برسند، واگذاری آنها به بخش خصوصی قطعی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید