ساعت کار ادارات استان مرکزی از 20مردادماه به حالت قبل باز می شود

به گزارش وبلاگ میهن، سعید فرخی عصر سه شنبه در جلسه شورای اداری استان مرکزی که با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور برگزار گردید، گفت: به دلیل عبور از روزهای اوج مصرف انرژی، از روز شنبه بیستم مردادماه جاری، ساعت کاری ادارات استان مرکزی که راس ساعت شش و 30دقیقه اعلام گردیده بود، به حالت قبل بازمی شود.

ساعت کار ادارات استان مرکزی از 20مردادماه به حالت قبل باز می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی اضافه کرد: همچنین در این راستا مدیران دستگاه های استان مکلف گردیده اند که هزینه های مصرف انرژی را به دستگاه های مربوطه بدون تعویق پرداخت نمایند و کاهش 20درصدی مصرف انرژی سالانه را در دستور کار قرار دهند.

فرخی اعلام کرد: طبق ارزیابی انجام گردیده از میزان مصرف انرژی دستگاه های استان نسبت به سال گذشته، معین گشت که 14 ارگان طی سه ماهه اول امسال مصرف برق خود را به ده درصد قبل رسانده اند که اداره کل بنیاد مسکن و سازمان صنعت و معدن جزو این ارگان ها هستند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی خاطرنشان ساخت: بخش عمده ای از دیگر دستگاه ها نیز در حوزه مدیریت مصرف انرژی عملکرد نسبتا خوب داشته اند و در این میان دستگاه هایی هم بودند که همچنان مصرف انرژی در آنها بالا بوده است.

وی توضیح داد: اقداماتی که طی سال جاری در سطح استان به منظور مدیریت مصرف انرژی انجام گرفت، موجب کاهش مصرف روزانه برق به میزان 35مگاوات گردیده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی ادامه داد: باتوجه به اهمیت اصلاح الگوی مصرف در کشور، همزمان با فرارسیدن فصل زمستان، برنامه ریزی برای کنترل مصرف گاز نیز در دستور کار قرار خواهد گرفت.

منبع: mehrnews.com

به "ساعت کار ادارات استان مرکزی از 20مردادماه به حالت قبل باز می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساعت کار ادارات استان مرکزی از 20مردادماه به حالت قبل باز می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید