روزنامه با بلندگوی هوشمند!

به گزارش وبلاگ میهن، کاسته شدن از تیراژ روزنامه های چاپی باعث شده روزنامه نگاران به دنبال یافتن روش هایی خلاقانه برای جذب مخاطب باشند و حالا بلندگو های هوشمند به یاری آن ها آمده اند.

روزنامه با بلندگوی هوشمند!

به گزارش مدیران روزنامه نیویورک تایمز قصد دارند از فناوری صوتی هوشمند الکسای آمازون به منظور یافتن مخاطبینی جدید استفاده نمایند تا آنها مطالب مختلف را به صورت شنیداری و نه مکتوب دریافت نموده و مطالعه نمایند.

به نظر می رسد اقبال خوب به بلندگوهای هوشمند در آمریکا وخرید گسترده آن توسط مردم روزنامه نگاران را به فکر استفاده از این ظرفیت بالقوه انداخته است.

نیویورک تایمز میخواهد از انتهای هفته جاری بعضی مطالب خود را به صورت صوتی فراوری کند تا به طور اختصاصی به وسیله بلندگوها یا دیگر محصولات سازگار با فناوری صوتی الکسا در دسترس علاقمندان قرار بگیرد.

مطالب یادشده عبارتند از خلاصه اخبار، تست های هفتگی و بعضی دیگر از مطالب درج شده در نسخه چاپی روزنامه در روز یکشنبه. مجموعه این مطالب در هر بخش از سه دقیقه فراتر نمی رود.

پیش از این بی بی سی هم برای جذب مخاطب بیشتر به فراوری محتوای اختصاصی برای الکسا پرداخته بود، اما این روش چندان با اقبال روبرو نشده بود و باید منتظر ماند و دید این کار موجب افزایش مخاطبان روزنامه نیویورک تایمز می گردد یا خیر.

منبع: مهر

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "روزنامه با بلندگوی هوشمند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزنامه با بلندگوی هوشمند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید