رضاییان: بازیکنان خارجی فکر می نمایند ایران هم مثل عراق است، تا لحظه آخر به میزبانی در آبادان امیدواریم

به گزارش وبلاگ میهن، مسعود رضاییان، معاون ورزشی باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: تا لحظه آخر امیدوار هستیم که استادیوم مان آماده گردد و بازی مان در هفته دوم در استادیوم تختی برگزار گردد.

رضاییان: بازیکنان خارجی فکر می نمایند ایران هم مثل عراق است، تا لحظه آخر به میزبانی در آبادان امیدواریم

مسعود رضاییان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ میهن درباره آماده سازی تیم صنعت نفت آبادان گفت: خدا را شکر وضعیت آماده سازی تیم خوب است و تمرینات آماده سازی و بازی های تدارکاتی طبق نظر کادرفنی اجرا شده. سرمربی تیم هم به غیر از یکی دو پست، نفرات اصلی تیمش را شناخته است.

وی ادامه داد: بعد از اینکه اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم انتخاب شد، تمرینات زیادی برگزار گردید تا نفرات و ترکیب تیم را شناسایی کند. الان هم با توجه به احتیاج تیم، به دنبال جذب دو بازیکن در پست های هافبک بازی ساز و مهاجم است.

معاون ورزشی باشگاه صنعت نفت آبادان خاطر نشان کرد: از آنجایی که در حال حاضر در فوتبال ایران بازیکن خوب خاصی وجود ندارد، اسکوچیچ در حال آنالیز وضعیت چند بازیکن خارجی است تا با توجه به بودجه باشگاه به انتخاب نهایی برسد. ما مسئله ای هم که داریم این است که بازیکنان خارجی قیمت شان بالاست و نمی توانیم مثل برخی از باشگاه های دیگر به راحتی بازیکن خارجی جذب کنیم. مسئله ای دیگر هم این است که بازیکنان خارجی شناخت خوبی از فوتبال ما ندارند و فکر می نمایند در ایران هم مثل عراق جنگ است و برای انتخاب تیم، ایران را اولویت چندم خود می گذارند.

رضاییان درباره روند آماده سازی استادیوم تختی آبادان هم اعلام نمود: استادیوم تختی به دلیل اینکه زیر نظر شرکت پالایش نفت آبادان است، مراحل آماده سازی آن نسبت به سایر استادیوم ها زمان بیشتری برده و این طور نبود که مدیرعامل تنها فرد تصمیم گیرنده باشد و تمام کارها با سرعت انجام گردد. فدراسیون فوتبال به درستی یکسری الزاماتی را برای استادیوم ها و میزبانی تیم ها اعلام نمود و ما هم با توجه قوانینی که در مدیریت و اداره باشگاه وجود دارد، مراحل آماده سازی استادیوم را طی می کنیم.

وی توضیح داد: در روند آماده سازی استادیوم تختی هم تا الان شماره گذاری جایگاه ها، نصب دوربین ها و دیگر موارد آماده شده است و فقط بحث گیت گذاری و بلیت فروشی الکترونیکی باقی مانده که سعی بر این است این موضوع هم تا آغاز لیگ به اتمام برسد.

معاون ورزشی باشگاه صنعت نفت آبادان در پاسخ به این پرسش که در صورت آماده نشدن استادیوم تختی، در هفته دوم در چه استادیومی میزبان خواهند بود، گفت: هنوز وضعیت میزبانی بازی اول مان با فولاد معین نیست، چون استادیوم شهدای فولاد اهواز هم به طور صددرصد آماده نیست. درباره میزبانی خودمان هم ما تا لحظه آخر امیدوار هستیم که استادیوم مان آماده گردد و بازی مان در هفته دوم در همین استادیوم تختی برگزار گردد، اما اگر استادیوم تا آغاز لیگ آماده نگردد بازی مان را در مسجدسلیمان و بدون تماشاگر برگزار خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رضاییان: بازیکنان خارجی فکر می نمایند ایران هم مثل عراق است، تا لحظه آخر به میزبانی در آبادان امیدواریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضاییان: بازیکنان خارجی فکر می نمایند ایران هم مثل عراق است، تا لحظه آخر به میزبانی در آبادان امیدواریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید