رشد فروش تلفن های هوشمند در هند ادامه دارد ، شیائومی صدر نشین است

به گزارش وبلاگ میهن، سازنده تلفن های هوشمند چینی؛ شیائومی همچنان با 43.6 میلیون محموله در سال 2019 بیشترین سهم بازار هند را به خود اختصاص داده است، پس از آن سامسونگ با 31 میلیون دستگاه و ویوو در صندلی سوم با 23.8 میلیون دستگاه واقع شده است.

رشد فروش تلفن های هوشمند در هند ادامه دارد ، شیائومی صدر نشین است

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، بازار گوشی های هوشمند هند طی سال گذشته شاهد ورود 152.5 میلیون دستگاه بوده که رشد 8 درصدی نسبت به سال 2018 داشته است. براساس گزارش International Data Corp (IDC) ، این درحالی است که در کل بازار تلفن همراه در سطح بین الملل، شاهد 12.3 درصد کاهش بودیم.

در سال 2019 ، یکی از روندهای جالب چرخه موجودی بیشتر در کانال آفلاین به دلیل مدلهای اختصاصی آنلاین بود و فروش آفلاین فقط 1.6 درصد رشد سالانه را تجربه نموده است. در سه ماهه چهارم نیز شاهد رشد 5.5 درصدی محموله ها در مدت مشابه سال قبل با 36.9 میلیون واحد بودیم. به طور متوالی ، این کاهش 20.8 درصد بود.

به نظر می رسد رشد مالی در هند دلیل تخفیف های مناسب، بازار مصف بزرگ و مواردی مشابه ادامه دارد. سازنده سرشناس تلفن های هوشمند چینی؛ شیائومی همچنان بیشترین سهم بازار را در اختیار دارد. این شرکت سهم 28.6 درصدی ، از 28.3 درصد در سال گذشته را داراست.

این شرکت رشد 9.2 درصدی در سال را نشان می دهد و ردمی نوت 7 پرو و ردمی 6A بیشترین دستگاههای حمل شده در سطح ملی در سال 2019 را تشکیل می دادند. در سه ماهه چهارم ، تنها شاهد رشد حیرت انگیز 15.9 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته بودیم.

مانو جاین ، مدیر عامل بخش هند شیائومی ، در بیانیه ای گفت: این یک لحظه بسیار مهیج برای ما در شعبه هند شیائومی رقم خورده است. زیرا ما در بازار کلی تلفن های همراه رهبر هستیم. شرکت بیش از 12 میلیون دستگاه شیائومی را در مدت یک ماه به فروش رسانده است که رشد 40٪ عظیم نسبت به سال گذشته شیائومی را دارد.

سامسونگ؛ غول فناوری کره جنوبی در رده دوم باقی مانده است و سهم آن از 22.6 درصد در سال 2018 به 20.3 درصد کاهش یافته است. ویوو6.9 میلیون دستگاه رافروخته است.

منبع: انتخاب

به "رشد فروش تلفن های هوشمند در هند ادامه دارد ، شیائومی صدر نشین است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشد فروش تلفن های هوشمند در هند ادامه دارد ، شیائومی صدر نشین است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید