ربطی: فقط خادم سهمش را قبول کرد، همه حقوق بگیرها در شکست بوداپست سهیم بودند، کشتی خون و فکر تازه می خواهد

به گزارش وبلاگ میهن، دبیر پیشین فدراسیون کشتی گفت: بعد از بوداپست فقط رسول خادم مسئولیت شکست را قبول کرد درحالیکه همه کسانی که از فدراسیون حقوق می گرفتند در شکست سهیم بودند.

ربطی: فقط خادم سهمش را قبول کرد، همه حقوق بگیرها در شکست بوداپست سهیم بودند، کشتی خون و فکر تازه می خواهد

عارف ربطی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ میهن در رابطه با انتخابات پیش روی فدراسیون کشتی گفت: ما باید این افکار را از ذهن مان دور کنیم که صرفا حضور یک قهرمان دنیا یا المپیک در راس فدراسیون می تواند باعث رونق کشتی گردد، باید ببینیم تخصص این آقایان چیست. با اسم و رسم نمی گردد فدراسیون را اداره کرد، تخصص و تجربه مدیریتی اهمیت دارد.

وی ادامه داد: در عین حال که معتقدم ما در کشتی نیروی جوان و تحصیل نموده داریم که می توانند باری از دوش کشتی بردارند اما قهرمانانی هم داشتیم که نتوانستند کشتی را اداره نمایند. باید به جوانان مان که تجربه مدیریت دارند اعتماد کنیم، اکتفا کردن به آدم های تکراری، باعث بروز مشکلاتی خواهد شد.

ربطی تاکید نمود: این صحبت ها به معنای رد هیچ کدام از مهره های کشتی نیست اما باید اجازه دهیم که نیروهای تازه نفس وارد کشتی شوند تا خونی تازه به این رشته تزریق گردد. به خود من هم چند بار گفته شد که بیایم اما قبول نکردم و گفتم که ما می توانیم به کشتی یاری فکری بدهیم اما بهتر است دیگر برای کار اجرایی نیاییم.

وی با اشاره به شکست کشتی ایران در مسابقات دنیای بوداپست اعلام نمود: نباید در مورد نتایج بوداپست چیزهایی بگوییم که واقعیت ندارد. حتما مشکلاتی بود که به شکست ما در دنیای منجر شد، حالا رسول خادم همه مسئولیت شکست را پذیرفت و استعفا داد اما قطعا دیگران هم در این شکست سهم داشتند که البته آنها سهم خود را نپذیرفتند. کسانی که از آن فدراسیون حقوق می گرفتند هم در این شکست نقش داشتند. نباید فقط به خادم خرده گرفت، آن فدراسیون اتاق فکر و شورای فنی هم داشت.

ربطی ادامه داد: خادم از قهرمانان بزرگ کشتی ما است که می خواست متمرکز عمل کند اما به هرشکل کار به آن صورت که او می خواست پیش نرفت. حالا دلسوزی بود یا هر چیز دیگری، اما نتیجه نگرفتیم. آنجا یک عده با خادم بودند که شاید در ظاهر با او همکاری می کردند اما در خارج از فدراسیون حرف هایی علیه اش می زدند، چنین افرادی هرگز نباید به کار گرفته می شدند.

دبیر فدراسیون کشتی در زمان ریاست محمدرضا یزدانی خرم در پایان گفت: کشتی به افکار تازه و خونی نو نیاز دارد. به مدیری اهل کشتی که سابقه مدیریت دارد. با ایده های تازه می توانیم کار را در مسیر درستش قرار دهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ربطی: فقط خادم سهمش را قبول کرد، همه حقوق بگیرها در شکست بوداپست سهیم بودند، کشتی خون و فکر تازه می خواهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ربطی: فقط خادم سهمش را قبول کرد، همه حقوق بگیرها در شکست بوداپست سهیم بودند، کشتی خون و فکر تازه می خواهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید