در جلسه هیئت مدیره استقلال چه گذشت؟

به گزارش وبلاگ میهن، در جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال، چندین مورد مطرح و درباره آنها تصمیم گیری شد.

در جلسه هیئت مدیره استقلال چه گذشت؟

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ میهن، جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال روز گذشته (دوشنبه) در ساختمان این باشگاه برگزار گردید. در این جلسه چهار ساعته، میرشاد ماجدی به دلیل شرکت در سمیناری در مالزی حضور نداشت.

خبر خوش هیئت مدیره برای طرفداران

یکی از بحث های مهم اعضای هیئت مدیره، پیگیری تمدید قرارداد بازیکنان بود که دغدغه طرفداران محسوب می گردد. در این رابطه کمیته ای با حضور معاونان باشگاه تشکیل شده و قرار است از هفته آینده بحث تمدید قرارداد بازیکنان انجام گردد، اما طبق اقداماتی که از قبل انجام شده بود، پول رضایت نامه آیاندا پاتوسی، هافبک اهل آفریقای جنوبی آبی پوشان تأمین شده و این بازیکن با توجه به بندهای قراردادش، یک سال دیگر در استقلال بازی خواهد نمود. ایسما گونکالوس، مهاجم گینه ای آبی پوشان نیز یک سال دیگر در این تیم خواهد ماند.

تأکید هیئت مدیره بر مبارزه با بازیکن سالاری

با توجه به درخواست وینفرد شفر برای بازگشت فرشید باقری به تمرینات، اعضای هیئت مدیره در این زمینه نیز بحث و تصمیم گیری کردند. با توجه به چندین مورد رفتارهای خارج از چارچوب باقری، تصمیم گرفته شد که برای مبارزه با بازیکن سالاری، محرومیت این بازیکن از حضور در تمرینات همچنان ادامه داشته باشد.

جلسه بعدی با حضور شفر

بحث های اقتصادی باشگاه از دیگر موارد مطرح شده در جلسه هیئت مدیره بود. همچنین درباره اتفاقات بازی استقلال - سپاهان و اختلاف دوباره بین وینفرد شفر و علی خطیر، معاون ورزشی باشگاه استقلال صحبت هایی بین اعضا مطرح شد. قرار است در جلساتی بعدی که با حضور شفر برگزار می گردد در این مورد صحبت گردد.

آنالیز وضعیت استادیوم امام رضا (ع) و کمپ باشگاه استقلال نیز که مصوبه هیئت مدیره بود، در جلسه روز گذشته در دستور کار نهاده شد. در این رابطه در مجموعه امام رضا (ع) تغییراتی انجام شده و کمپ باشگاه نیز قرار است مرمت و بازساز گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "در جلسه هیئت مدیره استقلال چه گذشت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در جلسه هیئت مدیره استقلال چه گذشت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید