خبرنگاران استاندار: آمادگی ساخت بزرگترین سالن ورزشی در ارومیه وجود دارد

به گزارش وبلاگ میهن، ارومیه- خبرنگاران- استاندار آذربایجان غربی گفت: باتوجه به علاقه بسیار مردم ارومیه به والیبال در صورت موافقت وزیر ورزش و جوانان بزرگترین سالن ورزشی کشور در ارومیه احداث می گردد.

خبرنگاران استاندار: آمادگی ساخت بزرگترین سالن ورزشی در ارومیه وجود دارد

به گزارش وبلاگ میهن محمدمهدی شهریاری شامگاه پنجشنبه در گفت و گوی ویژه خبری اضافه نمود: اعتبار ساخت این سالن ورزشی از محل اعتبارات منابع ملی و استانی تأمین گردد.

وی با اشاره به اینکه تدابیر لازم برای برگزاری هر چه باشکوه تر هفته سوم رقابت های لیگ ملت های والیبال در ارومیه اندیشیده شده است، ادامه داد: میزبانی از این رویداد بزرگ در شهری که به پایتخت والیبال آسیا شهرت دارد به طور قطع دستاوردهای فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و مالی بسیاری به همراه دارد.

استاندار آذربایجان غربی بیان نمود: تمام کوشش دست اندرکاران بر این است که لحظه هایی به یادماندنی برای طرفداران پرشور والیبال در این خطه رقم بزنند.

وی با اشاره به اختلال به وجود آمده در فروش اینترنتی بلیط رقابت ها اضافه نمود: استقبال پرشور طرفداران یکی از علل اصلی این اختلال بوده و در همان لحظه های نخست فروش بلیط 220 هزار نفر همزمان به سایت مراجعه کردند که موجب شد تا سایت دچار اشکال گردد.

استاندار آذربایجان غربی گفت: گنجایش سالن جوابگوی این همه استقبال نبود لذا از این بابت از مردم شریف ارومیه و استان و طرفداران تیم ملی در تمام نقاط ایران عذرخواهی می کنیم.

شهریاری با رد شایعه مهندسی در فروش بلیط مسابقات به افراد و مسئولان گفت: ما به شور و شوق طرفداران در پایتخت والیبال آسیا واقف هستیم و همه کوشش ها بر این موضوع پایدار بوده است که حق کسی ضایع نگردد.

وی اضافه نمود: 80 درصد بلیط ها در سایت فروش قرار گرفته و مابقی نیز توسط برنامه ریزی فدراسیون والیبال برای مهمانان فدراسیون، پیشکسوتان والیبال و مربیان و اساتید ورزشی دانشگاه ها و مدارس که برای آنها جنبه آموزشی نیز دارد، اختصاص یافت.

استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه در بازی های بعدی تیم ملی سهم 80 درصدی بلیط ها افزایش می یابد، گفت: فرصت پیش آمده برای میزبانی از این رویداد می طلبد تا بیش از پیش با همدلی و همراهی از ظرفیت های پیش رو بهره برداری گردد.

وی بیان نمود: بعضی از مخالفان توسعه این استان به دنبال حاشیه سازی در جریان این رقابت ها هستند، ادامه داد: مردم فهیم و نجیب ارومیه و طرفداران فرهیخته والیبال به طور قطع با حضور تاریخ ساز و میزبانی شایسته از تیم های شرکت نماینده بار دیگر نام ارومیه و ایران را در دنیا طنین انداز می نمایند.

وی افزود: برای اینکه علاقه مندانی که پیروز به خرید بلیط بازی ها نشده اند بتوانند همراه خانواده از تماشای رقابت ها لذت ببرند در سه پارک شهر ارومیه تلویزیون های بزرگ تعبیه شده است.

به گفته شهریاری: موافقت لازم برای پخش بازی ها در سینماهای شهر ارومیه صادر شده است تا علاقه مندان بیشتری از این رویداد ورزشی بهره مند شوند.

به گزارش وبلاگ میهن، سالن 6 هزار نفری غدیر ارومیه یکی از بزرگترین سالن های کشور به شمار می رود که محل برگزاری دیدارهای هفته سوم لیگ ملت های والیبال است؛ این رقابت ها روزهای آدینه، شنبه و یکشنبه برگزار می گردد.

سال جاری والیبال ارومیه سهم مهمی در ترکیب تیم ملی بزرگسالان دارد به طوری که هفت بازیکن ارومیه ای به نام های سعید معروف، امیر فلاحت خواه، میلاد عبادی پور، مرتضی شریفی، میثم صالحی، امیرحسین توخته و محمدرضا حضرت پور در پست های مختلف در لیست 28 نفری ایگور کولاکوویچ قرار گرفتند.

9918/ 3072

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران استاندار: آمادگی ساخت بزرگترین سالن ورزشی در ارومیه وجود دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار: آمادگی ساخت بزرگترین سالن ورزشی در ارومیه وجود دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید