حمیداوی: وقتی با فیفا صحبت کردیم، نگفتیم مشکل استقلالی ها را ما حل کردیم، چیزی عاید باشگاه تراکتورسازی نخواهد شد

به گزارش وبلاگ میهن، فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه شهر خودرو معتقد است که پیگیری ها باشگاه تراکتورسازی برای اثبات استفاده این تیم از بازیکن غیرقانونی به نتیجه نمی رسد.

حمیداوی: وقتی با فیفا صحبت کردیم، نگفتیم مشکل استقلالی ها را ما حل کردیم، چیزی عاید باشگاه تراکتورسازی نخواهد شد

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ میهن، فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه شهر خودرو پس از دیدار محبت آمیز این تیم مقابل پیکان گفت: کیفیت بازی خوب بود و فقط نمی دانم چرا ما هر زمان که در زمین پیکان با این تیم بازی می کنیم، هوا طوفانی می گردد. سیم حسین آقای فرکی انگار وصل است!

وی درباره اینکه صحبت هایی مطرح شده بود که قرعه کشی لیگ قرار بوده در مشهد برگزار گردد، گفت: درباره قرعه کشی همه بازیکنان، مربیان و مدیران صحبت نموده اند. این انتقاد به فدراسیون فوتبال وارد است و باشگاه ها از این داستان متضرر می شوند. امیدوارم که زودتر این مسئله به خاتمه برسد. من هم فقط در رسانه ها خواندم که ممکن است قرعه کشی در مشهد برگزار گردد. هیچ نامه ای ندیدم و صحبت رسمی نبوده است.

مالک باشگاه شهر خودرو در واکنش به این مسئله که باشگاه تراکتورسازی نسبت به حضور کارلوس آلبرتو چاوریا در ترکیب فصل گذشته این تیم اعتراض نموده است و آن را غیرقانونی می داند، گفت: شب گذشته من از یک برنامه تلویزیونی تماس داشتم و همین سؤال را پرسیدند. احترام زیادی برای آقای زنوزی قائلم، چون می دانم در این شرایط تیمداری در بخش خصوصی و مدیریت کردن، سخت است. به هرحال خودم در گود هستم و می دانم تیمداری مشکل است، اما نمی دانم دنبال چه چیزی هستند. مدارک همه چیز موجود است و به نظرم فدراسیون باید در این خصوص به باشگاه تراکتورسازی پاسخ بدهد. مطمئناً جای نگرانی نیست و فکر نمی کنم چیزی عاید باشگاه تراکتورسازی گردد.

حمیداوی درباره اینکه گفته می گردد مصاحبه چند روز پیش یحیی گل محمدی با سایت باشگاه شهر خودرو برای فرار رو به جلو بوده است که اگر این تیم در ادامه نتیجه نگرفت مدیران استانی مقصر شناخته شوند، گفت: یحیی گل محمدی آنقدر باتدبیر است که وقتی مصاحبه می نماید، هوش و تدبیر داشته باشد. ما خوشبختانه در جابجایی بهتر از فصل گذشته بودیم و اینکه فرار رو به جلو باشد، قبول ندارم. فوتبال است و شک نکنید ما سال جاری بهتر نتیجه می گیریم و یحیی گل محمدی هم با نتایج فصل قبل و فصل های قبل، کارنامه اش معین است. او با بازیکنان ضعیف یا بازیکنان جوان، خیلی خوب نتیجه گرفته است.

وی در واکنش به این مسئله که گل محمدی در همان مصاحبه از آینده تیم ابراز نگرانی نموده بود، گفت: حتماً کادرفنی همواره تا آخرین بازی استرس هایی دارد.

مالک باشگاه شهر خودرو در خصوص اینکه شهرداری مشهد قول هایی برای یاری به تیم از جمله فراهم کردن زمین تمرین و ساختن مجسمه داده است که هنوز محقق نشده و این داستان ها به کجا رسیده است، توضیح داد: ما نه مجسمه می خواهیم و نه هیچ نوع خدماتی مانند مجسمه! فقط از تمام مسئولان مشهد می خواهم کنایه هایی که به ما می زنند و می گویند شهر خودرو شده است شهر خودروی تهران را تمام نمایند و فقط به ما یک زمین بدهند تا بتوانیم در مشهد تمرین کنیم. ما فقط همین را می خواهیم.

حمیداوی در خصوص اینکه آیا تیم شهر خودرو مجوز حرفه ای را برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا دارد یا نه، گفت: بله و خوشبختانه مسئله ای برای اخذ مجوز حرفه ای نداریم و مجوز را گرفته ایم.

وی درباره ادعای مدیران باشگاه استقلال مبنی بر اینکه تدبیر آنها باعث حل شدن مشکل تیم شهر خودرو (پدیده) هم شده است که این مسئله از سوی مسئولان باشگاه شهر خودرو تکذیب شد، توضیح داد: اتفاقاً با آقای فتحی به صورت تلفنی صحبت کردم. آنها در برنامه زنده مصاحبه ای نموده و صحبت هایی را به میان آوردند که گلایه آن را به آقای فتحی داشتم. فکر می کنم مهر ماه یا آبان ماه سال گذشته بود که استعلامی بابت بدهی ها و طلب های باشگاه از فیفا داشتیم. در این استعلام به ما اعلام شد که 130 هزار دلار بدهی بابت پراهیچ داریم و 159 هزار دلار هم طلبکار هستیم. در همان تاریخ که ایمیل ها و نامه های آن موجود است، به فیفا بیان کردم تواتر صورت بگیرد که آنها به ما بیان کردند به دلیل تحریم نمی توان این کار را انجام داد.

مالک باشگاه شهر خودرو ادامه داد: پس از پاسخ فیفا، ما مجدداً به آنها پاسخ دادیم که شما همواره می گویید ما در فوتبال نباید سیاسی باشیم و شما به تحریم ها کاری نداشته باشید. فیفا در پاسخ به ما موافقت خود را بیان کرد، اما به یکباره دیدیم استقلالی ها بیان کردند ما چنین کاری انجام داده ایم، اما دست هرکسی که این کار را نموده، درد نکند، چون برای ایران نموده است. با این حال روزی که ما خودمان این کار را کردیم، نگفتیم ما برای استقلالی ها هم این کار را انجام داده ایم.

حمیداوی در پاسخ به این پرسش که آیا پیش از حضور معاون وقت باشگاه استقلال باشگاه پدیده طلب خود را از فیفا دریافت نموده بود یا این کار پس از آن صورت گرفت، گفت: نامه ای که فروردین ماه از فیفا برای تواتر پول داریم، موجود است که همان زمان مقدمات کار قرار شد، انجام گردد. ابتدای مرداد ماه عزیزان گفتند، آنها این کار را نموده اند. با این حال فکر می کنم مهم این بود که ارز از کشور خارج نگردد و هرکسی هر کاری می نماید، برای ایران است.

وی در خصوص اینکه آیا فعالیت جابجاییی شهر خودرو به خاتمه رسیده است یا نه، گفت: شما که ابتدا گفتید ما ضعیف عمل نموده ایم، اما فکر می کنم با جذب مهدی رحمتی، روح الله باقری، فرشاد محمدی مهر و... سال خوبی در جابجایی داشتیم. همچنان فرصت برای ما موجود است و امیدوارم که سال خوبی داشته باشیم.

مالک باشگاه شهر خودرو در واکنش اینکه گفته می گردد مذاکرات با شایان مصلح به دلیل مسائل اقتصادی به بن بست رسیده است در حالی که مصلح یک میلیارد و 200 می خواسته و باشگاه شهر خودرو یک میلیارد پیشنهاد داده است، گفت: واقعیت امر این است که ما سه چهار ابهام برای قرارداد بستن داشتیم و شاید فقط یکی از آنها مسئله اقتصادی بود و مسائل دیگری هم مطرح بود. ما همچنان با مصلح در حال مذاکره هستیم و شاید به توافق برسیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حمیداوی: وقتی با فیفا صحبت کردیم، نگفتیم مشکل استقلالی ها را ما حل کردیم، چیزی عاید باشگاه تراکتورسازی نخواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمیداوی: وقتی با فیفا صحبت کردیم، نگفتیم مشکل استقلالی ها را ما حل کردیم، چیزی عاید باشگاه تراکتورسازی نخواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید