حاشیه دیدار کاشیما آنتلرز - پرسپولیس، اتحاد طرفداران ایرانی بیرون استادیوم کاشیما ساکر، استقبال از اتوبوس ژاپنی ها

طرفداران ایرانی که برای حمایت از پرسپولیس راهی استادیوم کاشیما ساکر شده اند، مقابل استادیوم برای اتحاد بیشتر اجتماع کردند.

حاشیه دیدار کاشیما آنتلرز - پرسپولیس، اتحاد طرفداران ایرانی بیرون استادیوم کاشیما ساکر، استقبال از اتوبوس ژاپنی ها

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، دیدار رفت تیم های فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن و پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا در حالی امروز (شنبه) از ساعت 15 به وقت محلی و 9:30 صبح به وقت تهران در استادیوم کاشیما ساکر آغاز می گردد که نظم خاصی در استادیوم حاکم است.

طرفداران ژاپنی با نظم خاصی داخل و بیرون استادیوم به تشویق تیم کاشیما می پردازند. طرفداران تیم کاشیما، بیرون استادیوم منتظر ورود اتوبوس این تیم بودند که به محض ورود اتوبوس تیم شان آغاز به تشویق کردند.

در زیر فیلم مربوط به ورود اتوبوس تیم کاشیما به استادیوم را می بینید:

بخشی از طرفداران ایرانی که برای تشویق پرسپولیس خود را به استادیوم رسانده اند، پرچم های بزرگ ایران و پرسپولیس را مقابل استادیوم به اهتزاز درآوردند. طرفداران ایرانی برای اتحاد بیشتر و حمایت از پرسپولیس یکدیگر را دعوت می کردند تا دور هم جمع شوند تا جمعیت آنها بیشتر به چشم بیاید.

در فیلم زیر حضور طرفداران ایرانی مقابل استادیوم و به اهتزاز درآوردن پرچم های بزرگ ایران و پرسپولیس را مشاهده می کنید: ترکیب پرسپولیس برای دیدار با کاشیما اعلام شد

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حاشیه دیدار کاشیما آنتلرز - پرسپولیس، اتحاد طرفداران ایرانی بیرون استادیوم کاشیما ساکر، استقبال از اتوبوس ژاپنی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاشیه دیدار کاشیما آنتلرز - پرسپولیس، اتحاد طرفداران ایرانی بیرون استادیوم کاشیما ساکر، استقبال از اتوبوس ژاپنی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید