جهانگیری استعفا نمی دهد، آمریکا به شکست در برابر ایران اعتراف کرد

به گزارش خبرنگاران، مصطفی کواکبیان شامگاه دوشنبه در دیدار با مردم اسلامشهر طی سخنانی با اشاره به اظهار نظر اخیر جهانگیری گفت: این اظهار نظر موجب شد، تا یک موج عظیمی مبنی بر این که معاون اول رییس جمهور قصد استعفا دارد، مطرح گردد، اما من با اطمینان می گویم، معاون اول رییس جمهور نه استعفا داده و نه استعفا خواهد داد.

جهانگیری استعفا نمی دهد، آمریکا به شکست در برابر ایران اعتراف کرد

وی به معرفی وزیر 4 وزارتخانه توسط رییس جمهور اشاره نمود و اضافه کرد: در حال حاضر تمرکز نمایندگان روی آنالیز وزرای معرفی شده است و تا یکشنبه آینده تکلیف این وزرا تعیین خواهد شد، امروز همبستگی ضرورت و احتیاج کشور ما است، ما با همین وحدت پیروزی های فراوانی داشتیم، در دادگاه لایحه رفتیم و شکایت خود را مطرح کردیم، دادگاه حکم موقت به نفع ایران داد، البته ممکن است، طول بکشد و یا وتو گردد، اما همین امر یک پیروزی حقوقی برای جمهوری اسلامی ایران است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همین بحث 2 میلیارد دلاری که ما شکایت کردیم، پیروزی دیگری در دادگاه لایحه بود.

کواکبیان به شکست دیپلماتیک اخیر آمریکا اشاره نمود و گفت: امریکا سعی داشت، فروش نفت ایران را به صفر برساند، اما امشب وزیر خزانه داری آمریکا اظهار داشت، که نتوانست به این امر دست یابد و تنها می توانند فروش نفت ایران را 20 درصد کاهش دهند، این یک اعتراف به شکست است، ترامپ قلدرمآب نامتعادل شکست را چشید، کاهش فروش نفت سبب افزایش قیمت شد.

کلنگ عملیات اجرایی مترو اسلامشهر تا دهه فجر به زمین خواهد خورد

وی در بخش دیگری از سخنان خود به مسائل شهرستان اسلامشهر اشاره نمود و گفت: باید راه اندازی مترو در اسلامشهر با جدیت پیگیری گردد، اصل طرح مترو اسلامشهر باید با یاری نمایندگان و فرماندار و شهردار اسلامشهر شاهد اجرای مترو اسلامشهر باشیم، امیدوارم تا دهه فجر کلنگ عملیات اجرایی مترو این شهرستان به زمین زده گردد.

کواکبیان از برگزاری جلسه ای در 2 هفته آینده در فرمانداری اسلامشهر اطلاع داد و اضافه کرد: در فرمانداری همه مسئولین شهرستان اسلامشهر حاضر هستند و معضلات این شهرستان آنالیز می گردد و طبق دستور استاندار تهران، مصوبات جلسه فرمانداری حکم مصوبات استانداری را دارد و بسیار مهم است.

نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر، پردیس و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی مطالبات مردم اسلامشهر گفت: راه اندازی بیمارستان این شهرستان، سامان دهی اتباع بیگانه ساکن اسلامشهر و دیگر مطالبات باید پیگیری گردد، ما معتقدیم، که یک روز باید اسلامشهر نماینده مستقلی در مجلس داشته باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "جهانگیری استعفا نمی دهد، آمریکا به شکست در برابر ایران اعتراف کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهانگیری استعفا نمی دهد، آمریکا به شکست در برابر ایران اعتراف کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید