جزیره بورا بورا , پولینزیا فرانسوی

به گزارش وبلاگ میهن، بورا بورا به گروه Leeward از جزایر سوسایتی فرانسه در اقیانوس آرام جنوبی تعلق دارد . آن یک جزیره آتشفشانی است که سه میلیون سال پیش از آب بیرون آمد . طبیعت آن آب فیروزه‌ای را تامین می‌کند . این جزیره اصلی‌ترین جاذبه گردشگری این منطقه است .

جزیره بورا بورا , پولینزیا فرانسوی

سواحل شنی سفید , آب و هوای دلپذیر , آفتاب و آب ویژگی‌های کلیدی بورا بورا هستند . این مکان عالی دنیا است که به آن سفر کنید و در زندگی‌تان بیش‌ترین استراحت را داشته باشید . زمانی که با زیبایی طبیعی این گوهر کوچک احاطه شده‌اید زمان متوقف می‌شود . تفریحگاه مانند بورا بورا & اسپا ویلا و bungalows را پیشنهاد می‌کنند که بر روی آب در تالاب قرار دارند .

جزیره توسط صخره‌های مرجانی احاطه شده‌است که رنگ آبی روشن را تامین می‌کند . توریست‌ها فرصتی برای کشف دریای بلور با قایق , قایق یا غواصی دارند . یک نظر گیاهان آبزی چند رنگی ( نیش و manta , کوسه , ماهیان گرمسیری , لاک‌پشت‌ها ) شما را با تاثیرات زندگی طولانی ترک می‌کند .

اگر به دنبال فعالیت‌های افراطی تری هستید , می‌توانید وسوسه شوید که windsurfing , اسکی روی اب , جت اسکی , کایت سواری و یا مسیرهای پیاده‌روی بورا بورا را کشف کنید . کوهستان Pahia و Otemanu قله‌های بسیار پر شیب و واقعا چالش برانگیزی برای یک کوهنورد باتجربه هستند .

بورا بورا شما را با آرامش و مناظر بهشتی آشنا می‌کند .

به "جزیره بورا بورا , پولینزیا فرانسوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزیره بورا بورا , پولینزیا فرانسوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید