جذب 41 هزار دانشجو معلم در امسال

به گزارش وبلاگ میهن، سرپرست مدیریت امور پردیس های تهران دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه یک نهم دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در تهران اند و از این حیث استان تهران را قطب دانشگاه فرهنگیان می دانیم گفت: سال جاری بیش از 41 هزار دانشجوی کارشناسی پیوسته و مهارت آموزان در دانشگاه فرهنگیان جذب شد.

جذب 41 هزار دانشجو معلم در امسال

به گزارش وبلاگ میهن، انصاری راد در نشست صمیمی وزیر آموزش و پرورش با دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان که به مناسبت بزرگداشت روز دانشجو در پردیس شهید چمران برگزار گردید، با بیان اینکه روز دانشجو، روز اندیشه های نو و مقاومت در برابر استکبار است گفت: دانشگاه فرهنگیان در استان تهران دارای چهار پردیس و پنج مرکز آموزش عالی با بیش از 5000 دانشجو و 200 عضو هیئت علمی است.

وی اضافه کرد: یک نهم دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در تهران هستند و از این حیث استان تهران را قطب دانشگاه فرهنگیان می دانیم. سال جاری بیش از 41 هزار دانشجوی کارشناسی پیوسته و مهارت آموزان جذب شد.

سرپرست مدیریت امور پردیس های تهران دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه دانشگاه فرهنگیان بر اساس اسناد بالادستی و سند تحول بنیادین تکلیف دارد که زیرنظام تربیت معلم را با توجه به ساحت های شش گانه تربیتی اجرا و معلمانی شایسته و مسلط بر رویکردهای حاکم بر برنامه های درسی تربیت کند گفت: جهت نیل به این اهداف دانشجومعلمان ما نیازمند توجه هستند.

انصاری راد ادامه داد: ضروری است فضاهای آموزشی و سراهای ما به تجهیزات لازم مجهز باشند تا رشد و بالندگی دانشجویان ما اتفاق بیافتد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جذب 41 هزار دانشجو معلم در امسال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جذب 41 هزار دانشجو معلم در امسال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید