جامعه والیبال نخواهد در انتخابات شرکت نمی کنم، با وزیر دیدار دارم

به گزارش وبلاگ میهن، به گزارش خبرنگاران، افشین داوری سرپرست فدراسیون والیبال برای ارزیابی امکانات ارومیه و اردبیل با هدف میزبانی از لیگ ملت های والیبال سفری به این دو شهر داشت و از محل برگزاری مسابقات دیدن کرد.

جامعه والیبال نخواهد در انتخابات شرکت نمی کنم، با وزیر دیدار دارم

داوری در گفت و گو با خبرنگاران، درباره بازدید از این دو شهر، گفت: در هر یک از شهرها ابتدا با استاندار و سپس اعضای کمیته ها جلسات ابتدایی را برگزار کردیم. مواردی که ناظر فدراسیون جهانی لیست نموده بود یک به یک در حال انجام است. برنامه ریزی های خوبی در این زمینه انجام شده و کمیته ها در حال انجامی آن هستند.

سرپرست فدراسیون والیبال در پاسخ به این سوال که بحث ورود بانوان به سالن ها برای تماشای مسابقات والیبال به کجا رسید؟ اعلام نمود: مثل همواره فدراسیون جهانی در پروتکل خود از حضور بانوان در میادین ورزشی صحبت نموده است. ما نیز از هر دو استان خواسته ایم شرایط حضور بانوان در سالن ها فراهم گردد چرا که این یکی از الزامات فدراسیون جهانی والیبال است.

وی درباره مراسم معارفه علی فتاحی به عنوان دبیر فدراسیون والیبال نیز توضیح داد: امروز پس از بازگشت از سفر مراسم معارفه فتاحی برگزار می گردد، اتاق دبیری را به او تحویل خواهیم داد و اهالی فدراسیون با او آشنا خواهند شد.

در حالی که گفته می شد حکم جبار قوچان نژاد برای دبیری فدراسیون صادر شده است، چرا به یکباره تصمیم تغییر پیدا کرد؟ داوری در پاسخ به این سوال تاکید نمود: حکمی در این زمینه صادر ننموده بودیم. اینها حدس بود. ممکن است قوچان نژاد از گزینه های مطرح برای دبیری بوده باشد اما در نهایت اینگونه نشد. گزینه های بسیاری برای دبیری در نظر داشتیم و در نهایت فتاحی را انتخاب کردیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فتاحی سابقه مدیریتی دارد یا خیر؟ گفت: فتاحی جوان و از خانواده والیبال است. او مدرک دکتری دارد و در سطح مدیریت میانی اقداماتی انجام داده است و در حال حاضر نیز رئیس هیأت والیبال شهر کرج است.

داوری در مورد اینکه چرا فتاحی به عنوان دبیر فدراسیون در سفر به اردبیل و ارومیه او را همراهی ننموده است؟ یادآور شد: ابتدا باید مراسم معارفه برگزار و او به صورت رسمی به عنوان دبیر معرفی گردد. دلیل دوم هم این بود که به او مأموریت داده ام تا آمار و اطلاعات مربوط به حضور تیم ملی برای شرکت در رقابت های انتخابی المپیک فراهم کند چرا که بلافاصله پس از بازگشتم با وزیر ورزش و جوانان دیدار خواهیم داشت. قرار بود این دیدار زودتر برگزار گردد اما به دلیل سفر پیش آمده کمی با تأخیر انجام می گردد.

سرپرست فدراسیون والیبال درباره تأخیر در زمان برگزاری ثبت نام انتخابات گفت: به محض اعلام وزارت ورزش ثبت نام ها را انجام خواهیم داد. فکر می کنم به زودی این اتفاق رخ دهد و پس از آن نیز پروسه تأیید صلاحیت ها و سایر موارد انجام می گیرد.

داوری در پاسخ به این سوال که با توجه به زمان از دست رفته اگر امروز ثبت نام ها انجام گردد انتخابات به بعد از لیگ ملت ها موکول خواهد شد؟ توضیح داد: بعید می دانم چنین اتفاقی رخ دهد. به هر حال ما تابع نظر وزارت ورزش هستیم و به محض خواست آنها ثبت نام ها انجام خواهد شد.

وی درباره اینکه آیا برای حضور در انتخابات تصمیم قطعی دارد یا خیر؟ گفت: اگر جامعه والیبال به حضور بنده اقبال داشته باشد من هم حتماً استقبال و در انتخابات شرکت می کنم. امیدوارم این اقبال وجود داشته باشد در غیر این صورت در انتخابات حضور نخواهم داشت چرا که قرار است در جامعه والیبال کار کنم و اگر آنها مرا بپذیرند می آیم.

سرپرست فدراسیون والیبال درباره انتخاب مدیر روابط عمومی و اینکه او کلاً عجله ای در انتخاب افراد ندارد، گفت: ان شاءالله به زودی مدیر روابط عمومی نیز تعیین خواهد شد. در بحث انتخاب دبیر فدراسیون پس از آنالیز ها به گزینه مثبت و مساعد رسیدیم که در آینده برای ما بسیار مثمر ثمر خواهد بود. ان شاءالله مدیر روابط عمومی نیز پس از آنالیز ها به صورت منطقی انتخاب خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "جامعه والیبال نخواهد در انتخابات شرکت نمی کنم، با وزیر دیدار دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جامعه والیبال نخواهد در انتخابات شرکت نمی کنم، با وزیر دیدار دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید