تمدید قرارداد کارگزاری های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر

به گزارش وبلاگ میهن، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از تمدید دو ماهه قرارداد کارگزاری های صندوق اطلاع داد و گفت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، قرارداد کلیه کارگزارانی که تا 29 اسفند گذشته فعال بوده اند، تا 31 اردیبهشت تمدید می گردد.

تمدید قرارداد کارگزاری های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر

به گزارش گروه مالی وبلاگ میهن به نقل از اداره کل روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، علی شیرکانی اضافه کرد: بر اساس ماده 5 قرارداد فی مابین صندوق و کارگزاری ها، تمدید قرارداد کارگزاران منوط به درخواست در موعد مقرر و موافقت کتبی صندوق است؛ لذا با توجه به شرایط خاص کنونی و به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، قرارداد صندوق با کارگزاران تا خاتمه اردیبهشت ماه دارای اعتبار تلقی می گردد.

وی با اشاره به اینکه 1800 کارگزاری صندوق در نقاط مختلف کشور، بازوان اجرایی صندوق و در صف گسترش پوشش بیمه ای صندوق در میان جامعه هدف هستند، از کارگزاران صندوق خواست حداکثر تا خاتمه اردیبهشت ماه نسبت به تکمیل و ارسال قرارداد موسسه خود به مدیریت های استانی اقدام نمایند تا تمدید قرارداد آن ها برای امسال در دستور کار قرار گیرد.

شیرکانی همچنین از ارسال بسته های بهداشتی برای کارگزاران پس از اعلام احتیاج آنها، به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اطلاع داد و گفت: با توجه به اینکه اغلب بیمه شدگان صندوق در آخرین روز های خاتمه سال نسبت به تمدید بیمه خود اقدام می نمایند، در روز های خاتمهی سال گذشته امکان دریافت غیر حضوری شناسه پرداخت و تمدید آنلاین بیمه را برای این عزیزان فراهم کردیم تا احتیاجی به مراجعه حضوری به کارگزاری ها و مدیریت های استانی صندوق نداشته باشند.

وی اضافه کرد: علاوه بر ارسال پیغام های آموزشی و پیشگیرانه برای بیمه شدگان و مستمری بگیران صندوق، طرح روستای بدون کرونا نیز به منظور حمایت از خانواده های روستایی و عشایری در مقابل شیوع ویروس کرونا شروع به کار کرد. در این کانال ارتباطی که بر بستر پیغامک طراحی شده، بیمه شدگان و مستمری بگیرانی که به صورت قطعی درگیر این بیماری بوده یا متاسفانه یکی از اعضای خود را از دست داده اند، می توانند با ارسال عدد 5 به 300027 به ما اطلاع دهند.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اضافه کرد: هدف ما از اجرای طرح این است که با شناسایی خانواده های عضو صندوق که به صورت قطعی درگیر این بیماری شده اند یا به دلیل شیوع ویروس کرونا آسیب دیده اند، بتوانیم از آن ها حمایت کنیم تا از این چالش عبور نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تمدید قرارداد کارگزاری های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید قرارداد کارگزاری های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید