بنزین به میزان کافی در صندلی های سوخت خوزستان وجود دارد

به گزارش وبلاگ میهن، خبرنگاران/خوزستان مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان با تکذیب اخبار منتشر شده در فضای مجازی در مورد کمبود بنزین گفت: مردم در پمپ بنزین ها ازدحام نکنند زیرا سوخت به میزان کافی وجود دارد و جای نگرانی نیست.

بنزین به میزان کافی در صندلی های سوخت خوزستان وجود دارد

سعید رضوانی در گفت و گو با وبلاگ میهن، ضمن تکذیب اخبار منتشر شده در فضای مجازی در مورد کمبود بنزین در شهرهای خوزستان اظهار کرد: این اخبار منتشر شده در بحث کمبود بنزین در استان صحت ندارد و بنزین به میزان کافی در صندلی های سوخت سراسر استان وجود دارد.

وی با بیان اینکه هیچ صندلی سوختی در خوزستان تعطیل نشده است، افزود: در حال حاضر همه صندلی های سوخت در سراسر شهرستان های استان در حال سوخت رسانی به خودروها هستند و هیچ نیازی به تجمع در پمپ بنزین ها نیست.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان توضیح داد: شهفرایندان به هیچ وجه نگران کمبود سوخت یا تعطیلی صندلی های سوخت نباشند و همه خودروهایی که در استان تردد دارند، می توانند بدون هیچ محدودیتی نسبت به سوخت گیری خودروهای خود اقدام نمایند.

رضوانی اعلام کرد: انتشار این اخبار کذب باعث ازدحام جمعیت در بعضی از پمپ بنزین ها شده که با توجه به شرایطی که در مورد بحث شیوع کروناویروس وجود دارد، از مردم درخواست داریم تا در پمپ بنزین ها ازدحام ننمایند زیرا سوخت به میزان کافی وجود دارد و جای نگرانی نیست.

وی ادامه داد: مردم به هیچ عنوان به چنین شایعات بی اساسی توجه ننمایند زیرا فرایند سوخت رسانی در صندلی های سوخت کاملا عادی خواهد بود و برنامه ای برای تعطیلی آن ها وجود ندارد.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان اعلام کرد: با افرادی که چنین شایعات و اخبار کذبی را در فضای مجازی منتشر می نمایند با جدیت برخورد خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بنزین به میزان کافی در صندلی های سوخت خوزستان وجود دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بنزین به میزان کافی در صندلی های سوخت خوزستان وجود دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید