بنزین از دوشنبه این هفته تک نرخی و 1800 تومان می گردد؟

به گزارش وبلاگ میهن، قیمت بنزین تغییر نمی کند و حداقل تا چند ماه آینده همین روال سهمیه بندی با دو نرخ 1500 تومان سهمیه ای و 3000 تومان آزاد حفظ خواهد شد.

بنزین از دوشنبه این هفته تک نرخی و 1800 تومان می گردد؟

به گزارش خبرنگاران، روزنامه ایران نوشت: راهنمایی الله خادمی، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب شایعه تک نرخی شدن بنزین در نرخ های 1500 تا 2000 تومان طی هفته جاری را رد کرد و گفت: تغییر رویه کنونی و خروج از شرایط سهمیه بندی بنزین به هیچ وجه در دستور کار مجلس نیست و اخباری که در این رابطه به مجلس نسبت داده می گردد، کاملاً کذب است.

خادمی ادامه داد: زمانی که سهمیه بندی اجرا شد، مجلس به دنبال تغییراتی در قیمت بنزین بود و حتی طرحی سه فوریتی به این منظور در نظر گرفت. اما زمانی که رهبر معظم انقلاب تصمیم اجرا شده را تأیید کردند، این طرح از دستور کار خارج شد و پس از آن هم هیچ تصمیمی در خصوص بنزین گرفته نشده است. اگر اکنون نماینده ای درباره بنزین صحبت کند، فقط نظر شخصی خود را اعلام نموده است و تغییر در قیمت بنزین منتفی است.

غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نیز اخبار تغییر قیمت و سهمیه بنزین و آنالیز این موضوع در مجلس را تکذیب کرد.

کسری نوری سخنگوی وزارت نفت نیز با اشاره به اینکه خبر تک نرخی شدن بنزین از روز دوشنبه هفته جاری در نرخ 1800 تومان صحت ندارد گفت: در مجموعه وزارت نفت به عنوان مجری، این موضوع نه مطرح است و نه کسی از آن اطلاع دارد.

منبع: همشهری آنلاین

به "بنزین از دوشنبه این هفته تک نرخی و 1800 تومان می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بنزین از دوشنبه این هفته تک نرخی و 1800 تومان می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید