برنامه جدید دانشگاه پیغام نور برای ایجاد کسب و کار های کوچک نوبنیان اعلام شد ، امضای تفاهم نامه با وزارت کار

به گزارش وبلاگ میهن، رییس دانشگاه پیغام نور درباره تفاهم نامه همکاری با معاونت تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ایجاد کسب وکار های کوچک شرح داد.

برنامه جدید دانشگاه پیغام نور برای ایجاد کسب و کار های کوچک نوبنیان اعلام شد ، امضای تفاهم نامه با وزارت کار

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ میهن به نقل از دانشگاه پیغام نور، محمدرضا زمانی رئیس دانشگاه پیغام نور در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری با معاونت تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: این دانشگاه ادای رسالت اجتماعی را برای اشتغال جوانان آینده ساز کشور به ویژه در شرایط مالی کنونی مهم ترین وظیفه خود می داند و از سال گذشته با عقد تفاهم نامه هایی با کانون کارفرمایان و همچنین معاونت توسعه روستایی، شرایط مهارت آموزی در حین تحصیل را برای دانشجویان فراهم کرد.

زمانی، دانشگاه پیغام نور را دارای ظرفیت ها و خصوصیات منحصر به فرد دانست و گفت: این دانشگاه به لحاظ محتوا محور بودن و برگزاری آزمون های آنلاین در سراسر کشور، از پتانسیل های بالایی برخوردار است که می تواند با دراختیار گذاشتن این ظرفیت ها، امکاناتی را برای دانشجویان و دانش آموختگان این دانشگاه فراهم کند تا بتوانند بعد از فراغت از تحصیل جذب بازار کار شوند.

وی گفت: دانشگاه پیغام نور می تواند با ارتقای سطح فناوری و نوآوری در تعاونی ها و افزایش مهارت های عملی دانش آموختگان، ضمن ایجاد ارتباط موثر بین شرکت تعاونی و گروه های خلاق، نوآور و کارآفرین و همچنین بهره گیری از ظرفیت های آموزشی و پژوهشی راه را برای ایجاد کسب و کار های کوچک نوبنیان و دانش محور باز کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "برنامه جدید دانشگاه پیغام نور برای ایجاد کسب و کار های کوچک نوبنیان اعلام شد ، امضای تفاهم نامه با وزارت کار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه جدید دانشگاه پیغام نور برای ایجاد کسب و کار های کوچک نوبنیان اعلام شد ، امضای تفاهم نامه با وزارت کار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید