باوفا: بعضی بدون چشمداشت بار سنگینی از دوش تیم ملی جوانان برداشتند، توقع از تیم ما بالا است

به گزارش وبلاگ میهن، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان گفت: بارها گفته ام که توانایی تیم ما آنقدر بالا هست که برای سومین بار نیز قهرمان دنیا شویم.

باوفا: بعضی بدون چشمداشت بار سنگینی از دوش تیم ملی جوانان برداشتند، توقع از تیم ما بالا است

حمید باوفا در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ میهن با اشاره به تمرینات آماده سازی تیم ملی جوانان برای شرکت در مسابقات دنیای گفت: اردوی آخر ما از 13 مرداد شروع می گردد. اردوهای مقطعی ما از جام تختی به بعد شروع شد و در این مدت در تورنمنت های کرواسی، انتخابی تیم ملی، آسیایی، تورنمنت و اردوی مشترک صربستان شرکت کردیم و حالا خود را برای شرکت در مسابقات دنیای آماده می کنیم.

وی ادامه داد: تیم را بستیم و مشکل خاصی نداریم. این تیم دو سال است که قهرمان دنیا شده و نگاه و دید متفاوتی نسبت به آن وجود دارد. کل حریفان دنیای ما، به چشم قهرمان دنیا به تیم ایران نگاه می نمایند و ما صندلی ویژه ای در بین تیم های قدرتمند داریم. از یک طرف این موضوع به همه ما انگیزه مضاعف می دهد و از یک سو توقعات داخلی نیز خیلی بالا رفته و همه از این تیم انتظار کسب بهترین نتیجه را دارند، همه همین را می گویند.

باوفا با تاکید بر اینکه کشتی گیران تیم ملی جوانان می دانند چقدر توقعات از این تیم در دنیای پیش رو بالاست، اعلام نمود: بارها گفته ام که توانایی تیم ما آنقدر بالا هست که برای سومین بار نیز قهرمان دنیا شویم. پتانسیل این کار را در تک تک بچه ها می بینیم و آنها باز هم می توانند شگفتی ساز شوند. من وظیفه دارم از تمام کسانی که در این مدت دو سال که تیم ما قهرمان دنیا شد، در کنار ما بودند، قدردانی کنم. بعضی از آنها خیلی کمتر دیده شدند درحالیکه سهم زیادی در موفقیت های ما داشتند. علاوه بر مربیان تیم ملی، حسن اسماعیل پور که یکی از عاشقان کشتی است و ریاست هیئت کشتی سیرجان را برعهده دارد، در تمام این مدت بدون چشمداشت، چه در بحث برگزاری اردوها و مسابقات و چه تشویق کشتی گیران همراه ما بود.

وی تاکید نمود: در حالیکه فدراسیون با سرپرست اداره می شد و تامین هزینه های برپایی اردوها سخت به نظر می رسید، اسماعیل پور به ما یاری کرد تا بدون هیچ هزینه ای و در بهترین شرایط اردوهای مان را برگزار کنیم و این در وضعیتی که برپایی اردو برای ما به بغرنج تبدیل شده بود، خیلی از نظر روحی و روانی به ما یاری کرد. چه خوب است که چنین آدم هایی کنار کشتی داریم، آنها باید حفظ بشوند. همچنین دکتر بهمن میرزایی نیز که به عنوان بدنساز و طراح تمرین در کنار تیم ملی جوانان بود، یاری شایانی در این سال ها به ما کرد و قطعا نقشی پررنگ در موفقیت های تیم ملی در سطح دنیای دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "باوفا: بعضی بدون چشمداشت بار سنگینی از دوش تیم ملی جوانان برداشتند، توقع از تیم ما بالا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باوفا: بعضی بدون چشمداشت بار سنگینی از دوش تیم ملی جوانان برداشتند، توقع از تیم ما بالا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید