بازی با ملوان بندر انزلی حساس و سخت است، برای برد می جنگیم

به گزارش وبلاگ میهن، ایمان صادقی در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به بازی برابر ملوان بندرانزلی در جام حذفی فوتبال ایران، اظهار کرد: شهرآورد گیلان بسیار حساس و جذاب است.

بازی با ملوان بندر انزلی حساس و سخت است، برای برد می جنگیم

وی با بیان اینکه بازی سختی در برابر ملوان خواهیم داشت، اضافه کرد: در روزهای گذشته براساس برنامه های مشخص گردیده از سوی علی کریمی سرمربی سپیدرود رشت به دنبال جبران کمبود تمرینات بدنی و استقامتی بودیم تا شرایط بدنی بازیکنان بهبود یابد.

دروازه بان سپیدرود رشت با تاکید بر اینکه برابر ملوان به دنبال پیروزی هستیم، اضافه کرد: همه بازیکنان کوشش می نمایند تا بازی خوبی از خود به نمایش گذاشته و پیروز این میدان باشند.

صادقی که سابقه بازی در ملوان را نیز دارد، در مورد جو استادیوم تختی انزلی و هوادران دو تیم گفت: حساسیت هایی از قدیم بین تیم های دو شهر رشت و انزلی وجود داشته که در حال حاضر نیز ادامه دارد. اما این حساسیت ها تنها باید بر روی برد و باخت باشد و از هرگونه توهین و فحاشی به یکدیگر خودداری گردد.

وی با اشاره به تمرینات اخیر تیم سپیدرود رشت، گفت: برخلاف دیدارهای لیگ برتر، بازیکنان سپیدرود با آمادگی کامل بدنی در این شهرآورد حضور داشته و برای رسیدن به برد کوشش می نمایند.

صادقی با بیان اینکه بازیکنان تاکنون 20 درصد قرارداد خود را به صورت نقدی دریافت نموده اند، اظهارکرد: خوشبختانه شاهد بهبود شرایط مالی تیم نسبت به گذشته هستیم.

وی بر جبران شکست فصل پیش جام حذفی برابر ملوان نیز تأکید کرد و گفت: با تمام توان برای پیروزی می جنگیم و به غیر از برد به چیز دیگری فکر نمی کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بازی با ملوان بندر انزلی حساس و سخت است، برای برد می جنگیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی با ملوان بندر انزلی حساس و سخت است، برای برد می جنگیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید