بازآفرینی یک ژانر قدیمی توسط 27 هنرمند نقاش

به گزارش وبلاگ میهن، 27 هنرمند سیری بی سرانجام در چشم انداز را در نقاشی هایی با ژانر قدیمی هنر به تصویر کشیدند.

بازآفرینی یک ژانر قدیمی توسط 27 هنرمند نقاش

به گزارش خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی شهر کتاب فرشته، عصر جمعه (شانزدهم شهریور ماه) نمایشگاه سیری بی پایان در چشم انداز در گالری مجموعه فرهنگی ـ هنری فرشته برگزار می گردد. این نمایشگاه گروهی که با کیوریتوری طلا رنجبران انجام گردیده، مجموعه آثاری از 27 هنرمند است که با تمرکز بر مناظر طبیعی، یکی از ژانرهای قدیمی هنر با عنوان چشم انداز یا منظره نگاری (Landscape) را بازآفرینی نموده است.

از ویژگی های این ژانر می توان به ظرفیت تطبیق با دوران های مختلف اشاره نمود؛ پتانسیلی که سبب می گردد آثار هنری این ژانر متناسب با مسائل معاصر در هر دوره ای، بیان تازه ای پیدا نمایند. آثار حاضر در این مجموعه، هر کدام بر مبنای بیان شخصی هر یک از این هنرمندان است، هنرمندانی که برخی از آنها نقاش حرفه ای هستند و برخی دیگر پیشه ای غیر از هنرهای تجسمی دارند.

روشنک نوری، وحید بیک وردی، ساناز شفقی، المیرا یوسفی، صبا قاسمی زاده، شاهرخ خواجه نوری، سورن علاء، نسرین طالبی، یکتا تَرکی، موژان آذر، سمانه فیاض، میشا شریفی مقدم، عاطفه غفاری، شکوفه خرم رودی، هانیه فرهادی نیک، سکینه علائی، مریم علی آبادی، فاطمه کاظمی، یاسین کاظمی، مریم فرشاد، زهرا نازلی، سینا قدکساز، شیده شکرآبی، بهارناز واثقی، حمید قندچی، فرزانه هنرکار و یوتینگ وانگ، آثارشان را در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار می دهند.

این نمایشگاه شانزدهم شهریورماه ساعت 16 در گالری فرشته واقع در خیابان دکترعلی شریعتی، پایین تر از پل صدر، روبه روی پارکینگ رویال، پلاک 1671 افتتاح می گردد. گالری روزهای شنبه تعطیل است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بازآفرینی یک ژانر قدیمی توسط 27 هنرمند نقاش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازآفرینی یک ژانر قدیمی توسط 27 هنرمند نقاش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید