اسپالتی: دوران حضورم در رم با عشق همراه بود

به گزارش وبلاگ میهن، لوچانو اسپالتی به سرنوشت بازی حساس تیمش مقابل رم امیدوار است.

اسپالتی: دوران حضورم در رم با عشق همراه بود

به گزارش خبرنگاران، لوچانو اسپالتی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل رم در هفته سی و سوم رقابت های سری A ایتالیا از اینکه اینتر بالاتر از رقیب در جدول قرار گرفته است، ابراز رضایت کرد و گفت: اینکه در 6 هفته مانده به انتها سری A، خود را بالاتر از رم می بینیم و با آنها فاصله هرچند نزدیکی ایجاد نموده ایم، معنای زیادی دارد. تیم هایی مانند رم در سالیان اخیر همواره جایگاهی تضمین شده در بالای جدول داشتند و ما در حال تعقیبشان بودیم. قرار دریافت در این وضعیت برای ما بسیار مهم است.

سرمربی اینتر مطرح کرد: علاقه ای به ارزیابی کار بقیه تیم ها ندارم و فقط روی اهداف تیم خود تمرکز نموده ام. والرو در ترکیب خواهد بود اما وضعیت بروزویچ باید امروز ارزیابی گردد. نمی خواهیم روی سلامتی بازیکنی ریسک کنیم. می توانیم با گالیاردینی و وسینو بازی کنیم. ژائو ماریو را هم در اختیار داریم.

اسپالتی گفت: خاطرات نشستن روی نیمکت رم برایم با عشق همراه بود چون همواره به این شغل با چنین نگرشی برخورد نموده ام. فردا با افراد آشنای زیادی روبه رو می شوم و به همه آنها درود می فرستم. ایکاردی یا لائوتارو؟ صحبت کردن در این مورد سخت است چون هر 2 شایسته حضور در ترکیب هستند. باید ببینیم چه تصمیمی گرفته خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اسپالتی: دوران حضورم در رم با عشق همراه بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسپالتی: دوران حضورم در رم با عشق همراه بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید