استعدادهای ورزشی زیادی در روستاها و مناطق عشایری وجود دارد

به گزارش خبرنگاران، غلامرضا جعفری رئیس فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی روز شنبه با استاندار قزوین دیدار و مصاحبه کرد.

استعدادهای ورزشی زیادی در روستاها و مناطق عشایری وجود دارد

غلامرضا جعفری در این دیدار گفت: یکی از راههای کاهش مهاجرت روستاییان در کنار معیشت و اقتصاد توجه به سلامت و ورزش روستاییان است که در این راستا کارهای خوبی برای گرایش مردم به ورزش اجرا شده است.

وی اضافه نمود: خوشبختانه استعدادهای ورزشی خوبی در میان عشایر و روستاییان وجود دارد که اگر بستر ورزش مردم در همه مناطق را مهیا کنیم شاهد شکوفایی استعدادها خواهیم شد.

جعفری اعلام کرد: حمایت از ورزش روستایی با راه اندازی المپیادهای ورزش روستایی وارد فاز عملیاتی شده است و در این راستا کوشش می کنیم بستر توسعه ورزش را مهیا کنیم.

وی اظهارداشت: خانه های ورزش روستایی امکان خوبی برای تقویت ورزش است و در مراکز بخش دنبال توسعه ورزش هستیم و اولویت ما استفاده از ظرفیتهای موجود است.

جعفری اعلام کرد: المپیاد خانه های ورزش باید حمایت گردد و با طرح آمایش امیدواریم بتوانیم در تقویت خانه های ورزش و تجهیز آنها همت کنیم.

وی اعلام کرد: اگر اماکن بلااستفاده در اختیار ورزش قرار گیرد قادر خواهیم بود مخاطبان بیشتری را در روستاها به ورزش جلب کنیم و در این راه در توانمتد سازی جامعه روستایی جدی هستیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "استعدادهای ورزشی زیادی در روستاها و مناطق عشایری وجود دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استعدادهای ورزشی زیادی در روستاها و مناطق عشایری وجود دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید