آمادگی برای عرضه مستقیم سیب زمینی در میادین میوه و تره بار

به گزارش وبلاگ میهن، به گزارش خبرنگاران، عبدالحسین رحیمی گفت: به منظور کاهش قیمت سیب زمینی، آمادگی داریم به تقاضای تولیدکنندگان و تامین کنندگان این محصول به هر تعداد و به هر میزان ممکن با بیشترین تسهیلات و در کمترین زمان پاسخ بگوییم.

آمادگی برای عرضه مستقیم سیب زمینی در میادین میوه و تره بار

وی با اشاره به اینکه عرضه نمایندگان سیب زمینی با تسهیلات ویژه ای که در اختیار آنها قرار می گیرد، امکان عرضه این محصول را در 241 میدان و بازار میوه و تره بار خواهند داشت، اظهار کرد: عرضه مستقیم سیب زمینی در میادین و بازارها در منطقی کردن نرخ این محصول موثر است.

رحیمی با بیان اینکه سازمان مدیریت میادین مسئول فراوری محصولات کشاورزی نیست، بلکه کوشش می نماید تا با ایجاد بسترهای مناسب و کوتاه کردن دست واسطه ها و دلالان، فاصله فراوری تا مصرف را کاهش دهد، توضیح داد: توزیع سیب زمینی در غرفه های تک محصولی میادین و بازارهای میوه و تره بار، می تواند در کاهش قیمت این محصول موثر باشد.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار در خاتمه با تاکید بر اینکه غرفه هایی را برای عرضه سیب زمینی در نظر گرفته ایم تا فراورینمایندگان در این غرفه ها به صورت مستقیم، محصول خویش را عرضه نمایند، اظهار داشت: البته عوامل و دلایل افزایش نرخ سیب زمینی، خارج از کنترل و اراده سازمان مدیریت میادین است، اما این سازمان در جهت حل و فصل مسائل و مسائل موجود، همواره آمادگی دارد تا با دستگاه ها و سازمان های مربوطه همکاری کند.

لازم به ذکر است، سازمان مدیریت میادین پیش از این تجربه موفقی در عرضه سیب زمینی به صورت تک محصولی در میادین میوه و تره بار داشته است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "آمادگی برای عرضه مستقیم سیب زمینی در میادین میوه و تره بار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی برای عرضه مستقیم سیب زمینی در میادین میوه و تره بار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید