شروع ثبت نام جشنواره ایده سبزکوه در چهارمحال و بختیاری

به گزارش وبلاگ میهن، رئیس بنیاد نخبگان چهارمحال و بختیاری از شروع ثبت نام سومین جشنواره ایده سبزکوه در استان اطلاع داد.

شروع ثبت نام جشنواره ایده سبزکوه در چهارمحال و بختیاری

به گزارش خبرنگاران، مجتبی بنیادیان اظهار کرد: سومین دوره جشنواره ایده سبزکوه با هدف تبلیغ و ترویج ایده پردازی و نخستین گام برای تبدیل علم به پدیده و جلب و راهنمایی سرمایه گذاری در حوزه علوم نوپا و دانش بنیان با همکاری بنیاد نخبگان استان، مراکز رشد دانشگاهی، پارک علم و فناوری، مراکز علمی و پژوهشی و اجرایی در آذر ماه امسال برگزار می گردد.

وی اضافه کرد: این جشنواره با شعار راهنمایی، مهارت و حمایت در دو محور عمومی جشنواره کشاورزی و محیط زیست، مدیریت و برنامه ریزی، علوم پایه، فنی و مهندسی، مدیریت شهری، علوم انسانی وعلوم پزشکی و در بخش اختصاصی بحران آب، گردشگری، فناوری اطلاعات و ارتباطات،رسانه ملی و فضای مجازی برگزار خواهد شد.

بنیادیان توضیح داد: این جشنواره در دو بخش آزاد و دانش آموزی برگزار و ایده های برتر دانش آموزی در هفته پژوهش و فناوری اعلام می گردد.

وی گفت: برگزیدگان این جشنواره علاوه بر تجلیل، از تسهیلات مراکز علمی و پژوهشی در مسیر تبدیل ایده به محصول برخوردار خواهند شد.

رئیس بنیاد نخبگان استان اظهار داشت: علاقه مندان تا 30 آبان ماه 97 فرصت دارند با مراجعه به وبگاه جشنواره ایده سبزکوه به نشانیsabzkoohchb.ir ایده های خود را در سامانه ثبت نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شروع ثبت نام جشنواره ایده سبزکوه در چهارمحال و بختیاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت نام جشنواره ایده سبزکوه در چهارمحال و بختیاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید